Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radyo ışığı sorunu

Metehan80

Kayıtlı Üye
iyi günler arkadaşlar. Bugün akşam olup Işıklar yandığında radyo ışığının yanmadığını gördüm. Başına gelen var mı yada sorunun çözümünü bilen var mı ? Cevaplarsanız sevinirim

Radyo çalışıyor ise içindeki led yanmış olabilir yada ayarlardan kapanmış olabilir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

off konumunda olabilir....ayarlar kısmından kontrol edebilirsiniz...cunku gece yolculuklarında şöforu gözünü yoran teyp elbet önlemini almıştır espanol :)

Nasıl ayarlıyoruz onu ben tam bilmiyorum tek tek hangi düğmelerle yapılıyor anlatır mısınız

Nasıl ayarlıyoruz onu ben tam bilmiyorum tek tek hangi düğmelerle yapılıyor anlatır mısınız
leonu olan arkadaş cevap verebilir...kurcalaya kurcalaya bulursunuz yönergeleri takip edin...varmı onu da bilmiyoruz yuksek ıhtımal vardır düşünüyorum

Geri
Üst Alt