Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radyo Cızırtısı

KaraRR

Kayıtlı Üye
Henüz 140km'deki aracımın radyosu -sanki çekmiyor gibi- her yerde cızırtı yapıyor, yapmadığı yer çok az. Aynı yerde başka marka arabadaki standart radyo çok net çekerken benim Ibiza'm cızırtılı.

Benzer sorunu yaşayan var mı acaba?

araca sonradan xenon - ampul - led gibi bişey taktırdın mı yada elektriksel bişeyini değiştirdin mi ?

ibizaları bilmiyorum ama leonların ztn pek iyi çekmiyo teybi,pederin toyotası harika çekerken ben cızır fm takılıyodum sürekli:)

Anteninizi kontrol edin gevşemiş olabilir, bir de istemeden teybin bir ayarıyla oynamış olabilir misiniz acaba?
Lakin yerinizde olsam 140 km yapmış sıfır bir araçta böyle bir sorunla karşılaşsam ertesi gün serviste bulurum kendimi, muhakkak yardımcı olacaklardır.

bencede servise gidin..böyle şeyler garantiye girmiyor mu yoksa..

En iyisi servise gitmek, bakalım ne diyecekler..

Cevaplarınız/yönlendirmeniz için teşekkürler.. Zaman ayarlayıp servise girdiğimde size sonucu yazarım..

Henüz 140km'deki aracımın radyosu -sanki çekmiyor gibi- her yerde cızırtı yapıyor, yapmadığı yer çok az. Aynı yerde başka marka arabadaki standart radyo çok net çekerken benim Ibiza'm cızırtılı.

Benzer sorunu yaşayan var mı acaba?

Hocam gittiniz mi servise ? sorun çözüldü mü ? Bende de çok nadir,ara ara bir cızırtı oluyor.Merak ettim olayın akıbetini.

Bizim araçta da böle sıkıntı var.Avek'e gıdıldı araçtan teyp sokuldu.Suan teypsız.Servise gideceğini söylediler sanırım ender elektronike gidecek..Gelişmeler için bilgilendiririm.

Geri
Üst Alt