Radyo Cızırtısı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Radyo Cızırtısı

KaraRR

Kayıtlı Üye
Henüz 140km'deki aracımın radyosu -sanki çekmiyor gibi- her yerde cızırtı yapıyor, yapmadığı yer çok az. Aynı yerde başka marka arabadaki standart radyo çok net çekerken benim Ibiza'm cızırtılı.

Benzer sorunu yaşayan var mı acaba?

HaKo

Kayıtlı Üye
araca sonradan xenon - ampul - led gibi bişey taktırdın mı yada elektriksel bişeyini değiştirdin mi ?

ynr03

Kayıtlı Üye
ibizaları bilmiyorum ama leonların ztn pek iyi çekmiyo teybi,pederin toyotası harika çekerken ben cızır fm takılıyodum sürekli:)

rudiboyaciyan

Kayıtlı Üye
Anteninizi kontrol edin gevşemiş olabilir, bir de istemeden teybin bir ayarıyla oynamış olabilir misiniz acaba?
Lakin yerinizde olsam 140 km yapmış sıfır bir araçta böyle bir sorunla karşılaşsam ertesi gün serviste bulurum kendimi, muhakkak yardımcı olacaklardır.

Ali

Kayıtlı Üye
bencede servise gidin..böyle şeyler garantiye girmiyor mu yoksa..

KaraRR

Kayıtlı Üye
En iyisi servise gitmek, bakalım ne diyecekler..

Cevaplarınız/yönlendirmeniz için teşekkürler.. Zaman ayarlayıp servise girdiğimde size sonucu yazarım..

Nyks

Kayıtlı Üye
Henüz 140km'deki aracımın radyosu -sanki çekmiyor gibi- her yerde cızırtı yapıyor, yapmadığı yer çok az. Aynı yerde başka marka arabadaki standart radyo çok net çekerken benim Ibiza'm cızırtılı.

Benzer sorunu yaşayan var mı acaba?

Hocam gittiniz mi servise ? sorun çözüldü mü ? Bende de çok nadir,ara ara bir cızırtı oluyor.Merak ettim olayın akıbetini.

songukhu

Kayıtlı Üye
Bizim araçta da böle sıkıntı var.Avek'e gıdıldı araçtan teyp sokuldu.Suan teypsız.Servise gideceğini söylediler sanırım ender elektronike gidecek..Gelişmeler için bilgilendiririm.

Üst Alt