Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radarlar Hakkında!!!......

radar için uyarı levhası koyma olayı var bi süredir ama özellikle şehirlerarası yolda koyuyolar ama minick ve viraj varsa içeriye..görmek mümkün değil nerdeyse.. :S

kardesim o arac radar olsa ben coktan ceza yemistim...beyaz accenti bende gordum hatta o kadar iyi gorme sebebim makas atmis olmamdi :D o an aklima geldi eger trafikce yakti beni diye ama hicbisey olmadi.sivil asayis polisleridir.

Benim gördüğüm beyaz Accent de camda radar cihazları var doğuş çok dikkatli inceledim askerdede jandarma araçlarında ekranlı sistemlerin aynısı vardı ordan biliyorum asayiş değildi yani kardeşim

Benim gördüğüm beyaz Accent de camda radar cihazları var doğuş çok dikkatli inceledim askerdede jandarma araçlarında ekranlı sistemlerin aynısı vardı ordan biliyorum asayiş değildi yani kardeşim

o radar cihazlari gbt icin falan bilgi ekranlari olmasin...on konsolda ki tufek gibi sey degilse tabi.radarsa da bana ceza yazmadilar :)

geçen günm kardeşim 57 ile radara girmiş. eskişehirde şehir içi bir ara caddede.

Cnm kardeşim camda yapışık olan aletler GBT cihazı mı oluyo bizi de iyice cahil yaptın Uncu!

kanka silah gibibiseyse radardır ama özel ekiplerde cama monte edilen bı ekran tarzi bişey oluyor.ordan hacizli araçları,aranan plakaları,kişileri,vergi borcuna kadar herşeyi görebiliyorlar.belki odur dedim lahmacuncu.bana ceza yazmadıgı ıcın :)

kanka silah gibibiseyse radardır ama özel ekiplerde cama monte edilen bı ekran tarzi bişey oluyor.ordan hacizli araçları,aranan plakaları,kişileri,vergi borcuna kadar herşeyi görebiliyorlar.belki odur dedim lahmacuncu.bana ceza yazmadıgı ıcın :)

O değil cnm radar aletini tanırım :) asayişin kullandığı o cihazları biliyorum ama bunlar radar cihazıyldı uncu :)

Geri
Üst Alt