Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radarlar Hakkında!!!......

kurtköyden çıkıp 1. köprü yoluna bağlanırken köprü yoluna girmeden renault kango her an sizi bekleyebilir dikkat burdan okan üniv. okuyup da öğleden sonra 1. köprüden karşıya geçenlere :)

yenı gelen emnıyet mudurunden sonra polisler bıraz dısıplın gorduler galıba

Kozyatağından gişelere girmeden siyah doblo siyah camlı dikkat edin derim herzaman orda duruyor..... ve radar aygıtları var içinde izmite giderken hep karşılaşıyorum....

Benim bildiğim kadarıyla tabi ne kadar doğru oda tartışılır ama, Radar tabelası olmayan yerde böyle birşey yapmaları yasal değil, tabela olsada belli bir mesafeye kadar geçerli birşey o. Araştırmanızı tavsiye ederim

Benim bildiğim kadarıyla tabi ne kadar doğru oda tartışılır ama, Radar tabelası olmayan yerde böyle birşey yapmaları yasal değil, tabela olsada belli bir mesafeye kadar geçerli birşey o. Araştırmanızı tavsiye ederim

bii ara haberlere konu olmuştu kesip adrese postalıyolarmış artık tabela olayı pek yok :(

1.köprü bağlantı yolunda sabah saat 10.5'tan akşam saatlerine kadar radar oluyo zaten..
köprünün yoğun olmadığı her saat orda radar var..

Evet gördüğümüz radarları paylaşalım devlet bizi radarsız bırakmıyo saolsun :D

Bu işinde iyice .... çıkardılar yaa...

arkadaşlr rafarın olması bence hepimizin yararına mersin yolunu gökhan abi iyi bilirsin adnan menderes bulvarında 70 hız sınırı 80le ceza yedim

birgün gece radar olmadıgı için 100 civarı gidiyordum önüme aniden cıkan 3 yayaya carpmamak için orta refüje neredeyse cıkacaktım sadece aynayı vurarak kurtardım ama düşünüyorum orada 70 le gidiyor olsaydım çok rahat kurtarırdım şimdi hız sınırlarına ceza için değil sadece yayalara çarpmaktan korktugum için uyuyorum burada yayalar yaya yolundan başka heryerden cıkabildiği için sınırları aşmamak gerekiyor...

Kayışdagı'na giderken gümrügün oralardada radar tabelası var. Geçen sene yoktu, bu sene yeni koymuşlar :)

Geri
Üst Alt