Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radarla cam filmi kontrol :))

aga bilmiolarmı modifiye yaşam tarzı bizim tarzımıza nie ceza kesiolarki sanki arabayla kaçakcılık yapıoruz :D

Gerçmiş olsun İbrahim, bazen polisler takıyor filme. 2 sene gezdim koyu filmle istanbulda bir kere durdurmadılar. Şans birazda :)

Gerçmiş olsun İbrahim, bazen polisler takıyor filme. 2 sene gezdim koyu filmle istanbulda bir kere durdurmadılar. Şans birazda :)

şans biraz uzak kalıo bu işlerde çünkü kaç defa uygulamaya girdim bişi demediler hareket halinde giderken radardaki polis beni anons edio

ben su polıslerden sonra eds lere de gıcık oluyrm bursada da dakka bası var ve ceza geldı eve 140 lıra :mad: kırmızı ısıkta gecmısız gecme falanda yok yaya gecıdınde durmusuz durmusum ya ona bakmıyorda :) kırıcam kameralarını o olcak

ben bununla geziyorum kimseden tık yok ne iş? fakat 1 kere ciddi yırttım anonsla çakarlarla gidiyordum acelem vardı.az yalvarmadım beni AZAD edin die :)

ben su polıslerden sonra eds lere de gıcık oluyrm bursada da dakka bası var ve ceza geldı eve 140 lıra :mad: kırmızı ısıkta gecmısız gecme falanda yok yaya gecıdınde durmusuz durmusum ya ona bakmıyorda :) kırıcam kameralarını o olcak

yinede sakin olalım ömerim istanbuldaki trafiki ben çok seviyorum istanbulda 1 hafta araba kullandım agzımdan ufak bi kötü laf bile çıkmadı ama antep ve ilçelerinde ve dogu illerinde kullandıgımda cinnet geçiriorum ama istanbulda herkes kurallara uyuyor ve medeniyet var bizim burda yaya geçidinde duranlar kurallara uymayan çok kişi var yani polisler ve cezalar olmasa trafik çekilmez bi hal alır

yinede sakin olalım ömerim istanbuldaki trafiki ben çok seviyorum istanbulda 1 hafta araba kullandım agzımdan ufak bi kötü laf bile çıkmadı ama antep ve ilçelerinde ve dogu illerinde kullandıgımda cinnet geçiriorum ama istanbulda herkes kurallara uyuyor ve medeniyet var bizim burda yaya geçidinde duranlar kurallara uymayan çok kişi var yani polisler ve cezalar olmasa trafik çekilmez bi hal alır

ıstanbulda kamera olan yerde ceza yememek ıcın kurallara uyuyorlardı aksı taktırde ben hıc sevmem ıst trafını :S

Bursada en çok yaşadığım trafik sorunu o... Döner kavşağa giriyorsun bi sıkışıyor trafik hop kaldı arabanın yarısı kırmızını berisinde :)

Geri
Üst Alt