Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Radarla cam filmi kontrol :))

Konu, 'Sohbet' kısmında TORO_BLANCO tarafından paylaşıldı.

1. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    bugün seyir halindeyken ilerde rradar oldugu için yavaşladım ama radar aracındaki polis arabamı gözleriyle öyle bi kestiki hatta kafasını camdan çıkarıp arkamdan bakmaya devam etti sonra biraz ilerde beni durdurdular ehliyet ruhsat muhabbeti filan derken polis arka camları indirmemi söyledi indirdim orjinal renkli camlara en incesinden film çekmiştim bana bunlar film mi dedi bende yok abi ne filmi orjinal siyah cam bütün yeni araçların arka camı renkli dedim tutturdu bakıcam dedi eliyle kenarları kazımaya çalıştı ama filmi çeken adam öyle saglam çekmişki orjinal sandı polis, ama ikna olmadı polise dedimki abi aracın orjinali böyle istersen özellikleri yazan kagıdı var gösterim dedim arabamdaki dosyama daha önceden leonun özellikleri yazan bi çıktı almıştım internetten,, neyse çıktıyı polise verdim baktı tamam gidebilirsin orjianlmiş dedi ama bu kagıdı yanında dolaştır film için seni durdurduklarında gösterirsin dedi ve ordan ayrıldım.... :)

burda şöyle bişeye vardım plakan dikkat çekici bi plaka olmuycak arabanda temiz olmuycak bu plaka yüzüne kaç kişi durdurdu beni böyle :D

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Geçmiş olsun... Anlasa film olduğunu davranışlarını düşünmek bile istemiyorum... :)

3. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    geçmiş olsun..ucuz atlatmışsın :)

4. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    valla sorma ya önde passat gidiodu onu durdurmadı beni durdurdu
    :D

5. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    orjınal halın ceza yazarsa bıde soverım ona ben :mad:

6. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    allahtan yanımda arabanın özellikleri yazan çıktı vardı hemen onu gösterdim bıraktı yoksa ugraşırdık

7. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    kahraman !!!! :D

gecmıs olsun kardesım

8. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    yırtmışşsın valla :D

9. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    gerçekten iyi yırmışsın camın üstündeki marka yazısında filmli olanlarda v işareti var onu gösterseydin gene ikna olabilirdi

10. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    hemden ne yırttım be gündüz araba ile gezmek akıl işi degil yaw :D

Sayfayı Paylaş