Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radar Tespit !

uquR

Kayıtlı Üye
Öncelikle Selam , bizim arabada navivasyon var gecenlerde abim kurcalarken radar tespit secenegi gibi bi secenek cıkmıs adını tam hatırlayamadım öyle dedii bana aktif hale getirirken bu sistemi kullanmak bazı ülkelerde yasak ve cezayi uygulamalar yapılmaktadır kabul ediyormusunuz die soruyor biz acıktık ama Bu sistem Türkiyede yasak mı ? :confused::confused::D

Yasak diye biliyorum çünkü benimde bi arkadaşım almak istedi yasak olduğunu ögrenince Türkiyede, bu cihazların gizli olanlar varmış galiba onlardan almıştı.

mantuk yolundan gidelim
radarı tespit etti seni çevirmedi geçtin gittin ne oldu ceza yemedin kimsede sende radar tespit olduğunu anlamadı..
iki idyelim ki yakalandın nasıl yakalanırsın onu bilmem arama emri falan lazım.. herhalde
o zaman da dersin açtık radara saygımız var önünden yavaşlayarak geçiyoruz:D

mantuk yolundan gidelim
radarı tespit etti seni çevirmedi geçtin gittin ne oldu ceza yemedin kimsede sende radar tespit olduğunu anlamadı..
iki idyelim ki yakalandın nasıl yakalanırsın onu bilmem arama emri falan lazım.. herhalde
o zaman da dersin açtık radara saygımız var önünden yavaşlayarak geçiyoruz:D

Abi bu cihazların bir kaç modeli varmış,kimileri aynaya güneşlik yanlarına yanı acık bı yere monte ediliomuş,gizli olanlar adı üstünde galiba kumandalı ve sensorlu on ızgaraya ıcerden monte yanlıs bılmıorsam.yabancı sıtelerde pazarlarken bunlar anlatılıo.Nasıl tespit edilir normal rutın cevırmelerde fak edılıo demekı abı yanlıs bılgı verdıysem özür.:confused:

yok bende yasak diye biliyorum da niye yasak nu anlamış değilim ...
nasıl yakalanır öze bir tarayıcı mı var acaba --radarı tespit eden aleti tespit eden alet --diye
kullanma ceza ye politikası mı..

ya kurcalarken bulduk aslında bi polise sormalı ama bu sistemi yakalayan bi sistem kullandıkLarını ben sanmıyorum yasak ya da kapatırız önemli değil yani ama güzel bi sistem yapmıslar Tebrik ediyorum :D

yok bende yasak diye biliyorum da niye yasak nu anlamış değilim ...
nasıl yakalanır öze bir tarayıcı mı var acaba --radarı tespit eden aleti tespit eden alet --diye
kullanma ceza ye politikası mı..

Abi bide bazı ülkelerde yasalmış abi ondan üretilmiş ve internet ortamında pazarlanıo.Abi cihazdan önemli radar limitine takıntılıyım.Bence bu limit arabadan arabaya ayarlanması lazım.Saçma bi fikir olabilir ama radarın amacı kaza rıskını azaltmaksa bence destek verılsın ınsanlara kalıtelı arabalara tesvık edılsın kazalar bence dah cok azalır. Ama asıl polıtık apara kazanmakmı mılletın sırtından nasılsa radar bırsuru ınsan gırıyo...

Alla alla Maddeyi bende bulamadım SAnki yaa :confused:

Geri
Üst Alt