Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radar ceza puanı

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bir sene içerisinde beş kere radara girme hakkımız varmış ben toplamda üçkere girdim bugunde yakalandım polisede söyledim toplamda üç kere yakalandım dedim o zaman sıkıntı var tarama yapmayım dedi yani şimdi ceza puanım düşmedimi ceza tutanağındada ceza puanı yazmıyo cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

herhangi bir ibare yoksa ceza makbuzunda kesilmemiştir , ama garanti olması açısından sordurmak en mantıklısı olacaktır , sanada bravo doğrusu 1 senede 3 kere , yarışamı katılıyorsun dikkatli ol bence

radara girince ceza puanı düşüyorsa yeni kanuna göre ve şu an uygulamada olan radardan geçince uygulama olmuyor radar fotoğraflı olarak postayla eve gönderiyor, ruhsat sahibinden mi düşecekler ceza puanını

Cevaplarınız için teşekkürler artık zaten mecburen dikkat edicem ama yediğim diğer cezalarda da yazmıyo ceza puanı bide bu ceza puanını nereye sordurabilirim.postayla eve gelen cezda bildiğim kadarıyla ceza puanı düşmüyo

ceza ehliyetine kesildiyse ceza puanı düşer sorgulamama nedeni sorgu sonrası ceza puanın dolduğunu öğrenirse ehliyetine el koymak zorunda dolmuş olma ihtimaline karşın sorgulama yapmamış ve ehliyet sende kalmış.

arkadan yazılan radar cezalarında ise sürücü tespit edilemediğinden ceza puanı uygulaması yoktur.

Cevaplarınız için teşekkürler E devletten bakıyım kaç puanım kalmış :)

Geri
Üst Alt