Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Raceland Coilover Kullanan Varmı?

sahinsp

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu uygun fiyatlı coil overı deneyen veya kullanan varmı?basıklığı,3 luk veya 5 lik yaylara göre nasıldır?ayar yapması kolaymı?5 lik yay kadar bassa bile yol tutuşu 5 lik yaya göre nasıl?

ayar yapmasına yapılıyor,dıp basık da kullanılabılıyor ama en ucuz modellerınde sertlık yumusaklık ayarı olmadıgı ıcın tas dokturuyor:)ama fıyatına bakınca alınabılır.yay alıp konfordan mahrum kalıcagıma raceland coıl alırım daha ıyı

bende düşünüyorum raceland marka 1000tl civarında fiyatı gayet uygun benim baktığımda sertlik yumuşaklık ayarı yok sadece yükseklik alçaklık ayarı vardı

Bende Raceland alcaktım Variant1 900 TL fakat denedik uymadı benim araca... Sonradan iiki taktırmamışım dedim dandik mal... Takıcak olan kişi ertesi gun yay taktırmaya gittiğimde bence taktırma Çin malı abi nolcak dedi bence uzak durun ucuz etin yahnisi yenmez...

raceland ı yurt dısında fotoluk coıl olarak tanımlıyolar zaten.

araştırdım soruşturdum arkadaşlar volkan beye de sordum vazgeçtim.

Geri
Üst Alt