Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Racechip Power Box

STR53

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracıma race chip power box takmayı düşünüyorum bundan kullananlar varsa yada bilgisi olanlar bilgisiyle aydınlatırsa memnun olurum araç 1.6 TDI DSG :D

Bende de ayni aractan var. TDI DSG. Box tarzi urunler uzun zamanli kullanimda saglikli olmuyormus. Arastirmalarim dogrultusunda bu bilgiye ulasmistim ve vazgectim. Yazilim bekliyorum ben.

ABt de yazılım var ama çok uçuk bir fiyat veriyorlar.

forumu az ınceleyelım su box konusunda yıgınla mesajım var en azından.Box yanıltma yontemı ıle calısan bır devre toplulugu.Saglıklı bır urun degıl.Sokulup takılması kolay oldugundan ınsanlara cekıcı gelıyor tek olayı bu.Abt nın 1.6 tdı ıcın yazılımı var.Yurt dısında baska markalarında bu motor ıcın yazılımlar var ama suan ıcın ulkemızde var olan yazılım sırketlerı ve yazılım yapan kısılerın bu araba ıcın yazılımı hazır degıl beyıne mudahalesı olmadıgı ıcın

Verdiğiniz bilgiler için hepinize teşekkür ederim box olayını şimdilik rafa kaldıralım yazılımı bekliyelim daha sağlıklı olur

Geri
Üst Alt