racechip made in germany | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

racechip made in germany

kirlisakal

Teknik Koordinatör
yaa arkadaşlar bu ciplerden kullanan varmı gerci kalıtelı bi ürüne benzıyor.araca zarar vermediği gibi istediğiniz zaman söküp eski haline alabiliyorsunuz aracı...
beyınde oynama yerıne bu daha mantıklı bence kusura bakma paşaoğlu :D
http://www.racechip.com.tr/

memet_one

VİP Üye
Administrator
Valla bana göre böyle sistemler para etmez nedenine gelirsek bu sistemler sensör yanıltma yöntemleriyle çalışıyor ve bana göre hiç mantıklı gelmiyor hele ki aynı paraya chip tuning yaptıra biliyorsam.
Kullanmadım kullanan memnun olan vardır mutlaka ama dediğim gibi box türü performans ürünleri içime sinmiyor.

Ayrıca beyinde yapılan chip te geri alına biliyor zaten yapılmadan önce bir yedekleme yapıyorlar ki sorun oluşması durumunda eski haline getire biliyorlar..

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Valla bana göre böyle sistemler para etmez nedenine gelirsek bu sistemler sensör yanıltma yöntemleriyle çalışıyor ve bana göre hiç mantıklı gelmiyor hele ki aynı paraya chip tuning yaptıra biliyorsam.
Kullanmadım kullanan memnun olan vardır mutlaka ama dediğim gibi box türü performans ürünleri içime sinmiyor.

Ayrıca beyinde yapılan chip te geri alına biliyor zaten yapılmadan önce bir yedekleme yapıyorlar ki sorun oluşması durumunda eski haline getire biliyorlar..
bak bunu bilmiyordum.paşa paşa gitcez paşaoğlunun yanına desene :D