Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

R/C Simulatör ve Kumandalar Hakkında Genel bilgiler

Burak sana bir soru.. Benzinli bir rc alsak arkadan itişli çok büyük olmayan bişy tahmini ne kadara çıkar

Merhaba;
ilk olarak artık elektrikli bir araç tavsiye ederim.. Özellikle bu işe yeni başlıyorsanız..
Onun dışında model araçlarda, özellikle on-road (yol ) tipi olanlarda neredeyse %90 ı 4x4 tür.. Arkadan itiş aracı kontrol etmek çok ciddi yetenek ister model arabada .. Tavsiye de edilmez..

Fiyat olarak artık 400tl civarlarına bile "0" ürün bulabilirsiniz..

Merhaba;
ilk olarak artık elektrikli bir araç tavsiye ederim.. Özellikle bu işe yeni başlıyorsanız..
Onun dışında model araçlarda, özellikle on-road (yol ) tipi olanlarda neredeyse %90 ı 4x4 tür.. Arkadan itiş aracı kontrol etmek çok ciddi yetenek ister model arabada .. Tavsiye de edilmez..

Fiyat olarak artık 400tl civarlarına bile "0" ürün bulabilirsiniz..

Peki drift için elektrikli model yeterli oluyormu yoksa illa yakıtlı modelmi gerek?

Bu iş ne zamandır benim de aklımdaydı, konusu geçince kaşıntı başladı :D

Bilgi sahibi olanlar biraz deneyimlerini paylaşsalar, ne almalı, nerden almalı? Ben daha çok araba kısmına ilgi duyuyorum ve her yerde sürebilmek adına arazi aracı almayı düşünüyorum.

İlk olarak uygun fiyatlı birşeyler alıp işi öğrenip sonra daha iyisini mi almak lazım, yoksa bir kere alıp onunla devam etmek mi daha doğru olur?

Elektriklinin ve yakıtlının birbirlerine göre artıları-eksileri nelerdir?

Bu iş ne zamandır benim de aklımdaydı, konusu geçince kaşıntı başladı :D

Bilgi sahibi olanlar biraz deneyimlerini paylaşsalar, ne almalı, nerden almalı? Ben daha çok araba kısmına ilgi duyuyorum ve her yerde sürebilmek adına arazi aracı almayı düşünüyorum.

İlk olarak uygun fiyatlı birşeyler alıp işi öğrenip sonra daha iyisini mi almak lazım, yoksa bir kere alıp onunla devam etmek mi daha doğru olur?

Elektriklinin ve yakıtlının birbirlerine göre artıları-eksileri nelerdir?

Mete arac ile baslıcaksan cok da para harcamak istemiyorsan elektrikli pro modeller var 300 400 civarlarında. ama onlarla on road gidersin arazileri var fakat zevk vermeyebilir.

Bende çift motorlu elektrikli bi model vardı 40 kmh hıza cıkıyordu kısa motorla da drift yapıyordu :D egleceliydi :D araba ezene kadar:D

eger düşünürseniz bir kac alısveris sitesi var paylasabilirm hatta yerinde gidip alabilirsinizde

Mete arac ile baslıcaksan cok da para harcamak istemiyorsan elektrikli pro modeller var 300 400 civarlarında. ama onlarla on road gidersin arazileri var fakat zevk vermeyebilir.

Bende çift motorlu elektrikli bi model vardı 40 kmh hıza cıkıyordu kısa motorla da drift yapıyordu :D egleceliydi :D araba ezene kadar:D

eger düşünürseniz bir kac alısveris sitesi var paylasabilirm hatta yerinde gidip alabilirsinizde

Reklam olmuyorsa buradan yazabilrsin linkleri, ya da PM atabilirsin. Ben dün akşam bir site buldum inceledim, fena değildi. Aklımda arazi aracı olduğu için genelde onlara bakındım, 500-1.000 TL arasını gözden çıkarmak gerekecek sanırım. Ama elektrikli mi yakıtlı mı ona karar vermem lazım. Bir de sudan etkilenmeyen birşeyler olsa iyi olur.

bu arabalara modifiyede yapılabiliyormu.? Motorları daha güclü motorlarla değiştirilmesi gibi bi durum mevcutmudur 1.000 tl gibi bir rakamla tatminkar bir asfalt aracı alırmıyım.?

Geri
Üst Alt