Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rüzgar Sesi

kesin yerini söylüyorum arka camlar....boşuna uğraşmayın....ama ben de de ilk bakımdan sonra gelmeye başlamıştı....ama arka cam fitilleri kadife gibi onların arasından uğultu yapıyor....fitiller dandiiiiik....de ondan...

tamam abi buna da baktıracağın saol gökhan abi

Benim aracim 2.500 km de ve benim aracimda 70 den 80 den sonra sag arka camdan geliyor o bahsettiginiz hizlarda sanki cam hafif acikken gelen sesin aynisini duyuyorum bende servise gidicem

Benim aracim 2.500 km de ve benim aracimda 70 den 80 den sonra sag arka camdan geliyor o bahsettiginiz hizlarda sanki cam hafif acikken gelen sesin aynisini duyuyorum bende servise gidicem

aman onur kardeş sakın gitme servise benım araç servisi girdi sonra bu gelmeye başladı :( servisten önce sıkıntım yoktu

bu rüzgar sesini ben 0 arabada bile alıyorum fitil kontrolu nere yapılıyor? bana öle geliyor arka kelebek camlarının arasına giren havadan!!??

Bende bu sıkıntıdan servise gittim aynen bu cevabı aldım arka kelebek camlarının arasından geldigini söylediler dogasında varmış yani yapıcak birşey yok =(

Geri
Üst Alt