Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rölantide hırıltı sesi

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
heheh bendede var bende diyordum bir b.luk çıkacak diye ama yüreğime su serpdiniz saolun :D

Aynı ses benim leon da da var..

abi benede de var o ses tam olarak nerden geldiğini çözemedim ama senin bahsettiğin yerden olabilir kesinlikle arkada bir yerden geliyor.

sizlerde de olduğunu duymak güzel arkadaşlar :D bende servise gidecektim yoğunlarmış bugün kaldıydı .. enes arka koltuga geçip baktım dediğim yerden geliyor

Benim 1.9tdı 2008 dede iki kere olmuştu mazot pompasına giden hortumlarla biraz oynadığımda gidiyordu ses...

sizlerde de olduğunu duymak güzel arkadaşlar :D bende servise gidecektim yoğunlarmış bugün kaldıydı .. enes arka koltuga geçip baktım dediğim yerden geliyor

abi bende çok dikkat etmemekle birlikte nişanlım arka taraftan koltuğun altından geliyor demişti doğrudur o zaman aynı problemle karşı karşıyayız abi :(

abi bende çok dikkat etmemekle birlikte nişanlım arka taraftan koltuğun altından geliyor demişti doğrudur o zaman aynı problemle karşı karşıyayız abi :(

evet arka sağ koltugun önündeki ayak boşluğunda daha iyi duyuluyor.. problem mi bilmiyoruz enes herkeste var gördüğüm kadarıyla

aracı aldığım ilk zamanlarda yoktu abi sonradan oldu bence normal birşey değil

banada öyle geliyor, hatta o kadar sessiz çalışıyodu ki ben aracın çalıştığını anlamayıp tekrar marş bile yaptıgım olmuştu :D .. ya da zamanla biz aracın orasından burasından gelen seslere alıcılarımızı iyice açtık :D bir ara uğrayıp göstermek lazım, ama normal yanıtı bekliyor sanki bizi :)

banada öyle geliyor, hatta o kadar sessiz çalışıyodu ki ben aracın çalıştığını anlamayıp tekrar marş bile yaptıgım olmuştu :D .. ya da zamanla biz aracın orasından burasından gelen seslere alıcılarımızı iyice açtık :D bir ara uğrayıp göstermek lazım, ama normal yanıtı bekliyor sanki bizi :)

:D aynen dediğin gibi abi servislerin vaz geçilmez kelimesi "normal" diyecekler :) senelik bakıma sokmam lazım arabayı o gün herşeyi liste halinde verecem ellerine

Geri
Üst Alt