Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rölanti sorunu

Anadolu yakası kapsama alanım dışında kalmakta. Sadece Herford u tavsiye edebilirim, Erenköy Gümrük tarafında, 7tepe üniversitsei yolu üstünde. Focus 1.6 Zetec motoru, segmentinin en az tüketenidir? Zaman içinde yanlış bakım yapılırsa, sıkıntı çıkar tabii. Mondeo 2.0 Zetec te, segmentinde çok başarılıdır, otomatik şanzımanlısı ile, şehiriçi 9.5-10lt/100km, şehir dışı 6.5-7lt/100km gibi değerlere sahiptir, 96 model olan otomobilim mesela.

focus 1,6 zetec benim çok kullandığım bir makinedir ve 1,8 20v toledomdan ciddi oranda fazla tüketmektedir. :) ayrıca o mondeo da çok az tüketmiyor verdiğin verilere göre.eski fordcuyumdur az çok bilirim ne yakar ne yakmaz. heleki bi 2,0 focuslar vardı akıllara zarar fiesta ile 5 6 sene önce 28 30 liraya ankaraya gider idim. arkadaşım arkamdan 40 50 tl benzin yakardı 2,0 focusla.

Çağlar abi allah rağzı olsun senden !!! 3 gündür kafayı yiyordum nerdeyse sen kurtardın beni bu dertten :) Şimdi ustadan geliyorum hız sensörünü(soket) söktük araba saat gibi oldu hiç gaz vermiyor,rölanti süper ayrıyetten kadranda çalışıyor hiç bir sorun yok ama ilerde bu soketi çıkartmam başımı ağrıtır mı problem olur mu yani daha büyük bi masraf falan ?

Geri
Üst Alt