• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Rölanti dalgalanma,gaz yememe(Kesin çözüm)

İsim
Emre
Nereden
İstanbul
Araç
Toledo 2.0 TDI Stylance
Plaka
41EY060
Uzun zaman sonra arıza tespit edildi ama bin dereden su getirdik.
Evet arkadaşlar sorun hava akış metre.
Usta altından girdi üstünden çıktı egzoz sistemini temizletmek için uğraşırken tesadüf hava akış metre fişini çekti araba roket.
Gaz kesme rolanti dalgalanması boğulma silkeleme hiç birşey kalmadı araba 125 beygiri ilk defa hissettirdi.Şimdilik parçayı değiştiremedim yan sanayi 120tl bosh 200tl dediler.
Sonuç:bu dertten muzdarip kişi ilk önce hava akış metre fişini çek araba düzeldiyse sorun bu yok aynıysa ateşleme sistemi elamanlarından deneme yanılma yöntemine başla ;)

Safadrmz

Kayıtlı Üye
İsim
Safa
Nereden
Sinop
Araç
Toledo 1.6 Stella
Hocam problemin çözüldüğüne sevindim benimde bu tarz bi sorunum var da size özelden nasıl ulaşabilirim forumda yeniyim

korfezliibrahim

Kayıtlı Üye
İsim
ibrahim
Nereden
Kocaeli
Araç
Toledo 1.9 TDi Stella
Usta altından girdi üstünden çıktı egzoz sistemini temizletmek için uğraşırken tesadüf hava akış metre fişini çekti araba roket.
Gaz kesme rolanti dalgalanması boğulma silkeleme hiç birşey kalmadı araba 125 beygiri ilk defa hissettirdi.Şimdilik parçayı değiştiremedim yan sanayi 120tl bosh 200tl dediler.
Sonuç:bu dertten muzdarip kişi ilk önce hava akış metre fişini çek araba düzeldiyse sorun bu yok aynıysa ateşleme sistemi elamanlarından deneme yanılma yöntemine başla ;)
Akış metre suan takilimi

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
konuyu önceden görseydim ilacını söyler seni madur etmezdim.
kusura bakma.
99 model 1.8 Octaviamda aynı sorunu seneler önce yaamıştım ve yetkili servisin bile bulamadığı sorunu sanayideki ustadan NOKTA atış olarak buldum.
sollamaya kalktığımda kafa kafaya mı kalmadım. aracın yakışı mı fazlalaşmadı.

neyseki sorun bulunmuş..

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:1) Üyeleri Gör
Üst Alt