Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Quaresma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

18891945

Kayıtlı Üye
dün itibariyle 4 resmi maçta izlemiş olduk..risk alması,pozisyonları zorlaması,sürekli çabalaması çok hoşuma gitti..belli ki eski günlerine dönmek istiyor..hele dünkü maçta kaybettiği toplardan sonra pres yapması,adamı kovalaması beni şaşırttı açıkçası..attığı golden sonra kapalıya koşarkenki surat ifadesi,"beni destekleyin,ben de sizi mutlu edeyim" der gibiydi..bu adam böyle oynarken, bu tribün dolar..başka söyleyecek bişey yok..

not: şov işini biraz abartıyor..tamam,3-0 iken,topukla yaptığı stopu,bizim oyuncular normal stop edemezler..ancak bizim oyuncular da,öyle makaramsı hareket yapan adamın ayağını eline verir..ya da 2 pozisyon basar arkadan aşile..bu da vurur dirseği,atılır..umarım daha sabırlı olmayı da öğrenir..

bu sene izlemekten çok keyif alacağım Beşiktaşımızı

ya sivok a çok üzüldüm..o dönek zapo oynayacak şimdi:(

istanbul ziyaretimi çok iyi zamana denk geldi...dün hayatımda ilk defa inönü stadına gittim..Q7 yi canlı canlı izleme şansına sahip oldum..harbiden adam futbolcu..gerçekten çok çok beğenerek izledim..bize çok maç kazandıracak ve çok kişiyi kart cezalısı durumuna düşürecek..
guti gelince bence kesinlikle delgadonun yerine oynamalı..veya zayıf rakipler karşısında necipin yerine oynayabilir (realdeyken ön libero gibide oynuyordu zaman zaman) ama dün necipi gördükten sonrada onu kesmek hata olur..bence maçın adamı necipti dün..
zapo ve ferrari..dün ikisine gördüm ..hemde birlikte..bi kere toraman sağlamsa banko stoper oynar her zaman..yanına da benim tercihim kesinlikle ferrari olur..çünkü zapo rakibi çok kolay döndürüyor..topu alan hemen önünü kaleye dönebiliyor..ferrari, rakibe yapışıyor ve döndürmüyor..zapoya göre daha hamlelli..baskıyı daha iyi uyguluyor rakibe.. ve en önemlisi boy avantajı...schuster ağır diyor ama zaponunda öyle çok hızlı olduğunu düşünmüyorum..

ve ve ve dün taraftar harikaydı..gerçekten bunları canlı izlemek benim için büyük keyfti...

istanbul ziyaretimi çok iyi zamana denk geldi...dün hayatımda ilk defa inönü stadına gittim..Q7 yi canlı canlı izleme şansına sahip oldum..harbiden adam futbolcu..gerçekten çok çok beğenerek izledim..bize çok maç kazandıracak ve çok kişiyi kart cezalısı durumuna düşürecek..
guti gelince bence kesinlikle delgadonun yerine oynamalı..veya zayıf rakipler karşısında necipin yerine oynayabilir (realdeyken ön libero gibide oynuyordu zaman zaman) ama dün necipi gördükten sonrada onu kesmek hata olur..bence maçın adamı necipti dün..
zapo ve ferrari..dün ikisine gördüm ..hemde birlikte..bi kere toraman sağlamsa banko stoper oynar her zaman..yanına da benim tercihim kesinlikle ferrari olur..çünkü zapo rakibi çok kolay döndürüyor..topu alan hemen önünü kaleye dönebiliyor..ferrari, rakibe yapışıyor ve döndürmüyor..zapoya göre daha hamlelli..baskıyı daha iyi uyguluyor rakibe.. ve en önemlisi boy avantajı...schuster ağır diyor ama zaponunda öyle çok hızlı olduğunu düşünmüyorum..

ve ve ve dün taraftar harikaydı..gerçekten bunları canlı izlemek benim için büyük keyfti...

O halde Deniz hocam; Bu sene Beşiktaşımızın maçları da hep Üst bitecek diyebiliriz dimi..?İddaa da parayı vurduk ozaman..:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt