Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Puntoya güle güle hoşgeldin C4...

Hayırlı olsun Savaş güle güle kullanman dileği ile Allah kaza bela göstermesin :)

TESEKKUR EDERim abicim
savaş cok sevındım allah kaza bela vermesın

semun sorma bende çok sewindim bunu aldığıma cumartesi 40 tllik yakıt koydum 200 km gösteriyodu karşıya gittim floryaya filan gittim ışık daha yeni yandı ve katran 100 km daha gider diyo:D:eek:

Hayırlı olsun, da şanzımanı Cvt dir, bu konuyu biraz araştırın derim.

aracımın aküsü bittiğinde bi puntocu yardım etmişti o yüzden puntoları çok severim =) =) c4 de ablamda war direksiyon pek hoşuma gitmiyor ortası dönmüyo bide kornasına basamıodum =) ama güzel araç tabi güle güle kazasız belasız kullan ...

hayırlı olsun. c4 kullanan birisi olarak sana tavsiyem işinin ehli bir özel servis bulman. yoksa hava filitresini değiştirmek için sileceklerine kadar ön tarafını sökmeye kalkıyorlar :p ehil olmayan ellerde sıkıntı çıkaran bir araç ama aslında çok dayanıklı ve tüketimi de oldukça azdır.

hayırlı olsun c4 güzel araçtır.

tesekkürler ...
Hayırlı olsun, da şanzımanı Cvt dir, bu konuyu biraz araştırın derim.

tamamdır arasştırcam hemen netten...

aracımın aküsü bittiğinde bi puntocu yardım etmişti o yüzden puntoları çok severim =) =) c4 de ablamda war direksiyon pek hoşuma gitmiyor ortası dönmüyo bide kornasına basamıodum =) ama güzel araç tabi güle güle kazasız belasız kullan ...

aynen c4'un direksoyonu biraz sacma ama mecbur alışıyosun ama alıştıktan sonrada keyiften arabadan inmek istemiyosun ..

hayırlı olsun. c4 kullanan birisi olarak sana tavsiyem işinin ehli bir özel servis bulman. yoksa hava filitresini değiştirmek için sileceklerine kadar ön tarafını sökmeye kalkıyorlar :p ehil olmayan ellerde sıkıntı çıkaran bir araç ama aslında çok dayanıklı ve tüketimi de oldukça azdır.

aynen iyi bir usta arıyorum aslında tanıdığım bir usta var hemde güvenilir bakıma oraya gidicek büyük ihtimalle:)

hayırlı olsun savaş.. Allah kaza bela vermesin...güle güle kullan...:eek:key:

Geri
Üst Alt