Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

punto ewo'mu sattım beyaz LEON arıyorum arkadaşlar

teşekkürler beyler ama performans düşükse birdaha düşünmekte fayda var araba sadece şekilden ibaret yani anladıgım kadarıyla...
performansını 1.4 tsi ile karşılaştıran arkadaşlardan yorum almak bence doğru değil çünkü 1.4 tsi aşırı performanslı bir araç...1.6 kesinlikle işinizi görecektir sizi memnun edecektir...4 yıldır artvinin rampalarında kullanıyorum hiçbir zaman da hiçbir araç peşimden gelememiştir...yeter ki aracı tanı...gelemeyenler mesela ford connet 110hp-vw caddy 1.i9 tdi...hani aşırı performanslılarya....ama şimdi 1.4 tsi ile 1.6 yı karşılaştıracaklarsa bende 1.4 tsi yi mercedes c180 turbo ile karşılaştırırım...1.6 - 1.4 tsi karşılaştırması yanlış...turbosuz 1.6 ların çoğunu geçersiniz...

teşekkürler beyler ama performans düşükse birdaha düşünmekte fayda var araba sadece şekilden ibaret yani anladıgım kadarıyla...
performans düşük diyorlar tabi ama şunu göz önünde bulundurmak lazım.sana puntoyu aratmaz tabiki..leon dan beklentiler biraz yüksek.birde şunu eklemek istiyorum.leon kağıt üstünde teknik verilerde kendi segmentindeki diğer 1.6 araçlarla kıyaslandığında 102 hp ile en düşük değere sahip araçlardan biri konumundadır.yani bir astra 115 hp bir megan 110 hp bir civic 120 hp bir golf 110 gibi rakamlarla lanse edilmiştir..ancak 102 hp olan leon 4 (sene kullanmış biri olarak söylüyorum) performans olarak bu araçlardan daha kötü değil..yürürü daha iyidir diyebilirim.tek egsantirikli 8 valf motorun en büyük eksisi çok yakmasıdır ki lpg de yakıt sarfiyatı yarı yarıya düşüyor.25 krş dan fazla yakamassın...

herkez'e teşekkürler tekrardan heveslendim konuşmalardan sonra yakında aranızda olurum LEON'umla:eek:

bu arada arkadaşlar dün trabzon'da bi galeri ile 2008 model beyaz 1,6 stylance 2 parça boya lpg badikit felan filan hersey vardı 30,500 tl anlastık, bugün araç sahibinden sitesinde sistem tarafından yayından kaldırılmış bunun sebebi ne olabilir???

Geri
Üst Alt