Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

punto ewo'mu sattım beyaz LEON arıyorum arkadaşlar

teşekkürler beyler ama performans düşükse birdaha düşünmekte fayda var araba sadece şekilden ibaret yani anladıgım kadarıyla...

teşekkürler beyler ama performans düşükse birdaha düşünmekte fayda var araba sadece şekilden ibaret yani anladıgım kadarıyla...
1.6 8valfe olanda bu şekilde ama 1.4 tsi 1.6 tdi 1.9tdi 2.0 tfsi 2.0 cupra yakıt ve performans bakımından hangisi size uygunsa seçebilirsiniz neden ilk önce 1.6 8v yi sordunuz? 1.4 tsi hem performanslı hem 1.6 ya göre yakıtıda az

Taha kardeşim haklı yakıt konusu kafanızı kurcalıyorsa kesinlikle 1.4 tsi tercih sebebiniz olsun o zaman

Kesinlikle 1.4 TSI kendi sınıfında gayet başarılı ve performansıda güzel yakıtı ise bastıgın zaman hepsi yakıyor basmadıgın zaman 1.4 TSı daha makul.

Ama anladığım kadarıyla benzinde kullanılmayacak lpg takılacak bu yüzden 1.6'dan bahsediliyor sanırım. Yalan yok ben aracı aldığımda sadece görünümü için aldım. Bir çok çeşit var tabi bu bütçeye göre de değişiyor 1.6ların piyasasına göre düşünürsek 2 şansınız var yakıtı önemliyse sadece görünüm içince 1.6 + lpg, benzin problem değil bastığım zaman az da olsa gitsin diyosanız 1.4 TSI

Ama anladığım kadarıyla benzinde kullanılmayacak lpg takılacak bu yüzden 1.6'dan bahsediliyor sanırım. Yalan yok ben aracı aldığımda sadece görünümü için aldım. Bir çok çeşit var tabi bu bütçeye göre de değişiyor 1.6ların piyasasına göre düşünürsek 2 şansınız var yakıtı önemliyse sadece görünüm içince 1.6 + lpg, benzin problem değil bastığım zaman az da olsa gitsin diyosanız 1.4 TSI
1.6 dan sonra 1.4 tsi jet gibi geliyor kullananlara :D

koymasınlar. biz koyduk ve de şimdilik çok memnunum. şehir içi 7.1-7.2 yakıt gayet yeterli. vergi avantajı da cabası. basınca yakıyor ama gidiyorda.

1.6 8valfe olanda bu şekilde ama 1.4 tsi 1.6 tdi 1.9tdi 2.0 tfsi 2.0 cupra yakıt ve performans bakımından hangisi size uygunsa seçebilirsiniz neden ilk önce 1.6 8v yi sordunuz? 1.4 tsi hem performanslı hem 1.6 ya göre yakıtıda az

düz motor istememin sebebi sadece yakıttan lpg'li kullanmak istememden dolayı biraz fazla kılometre yapıorumda, kafamdan düşündüm wolswagen yaptıysa vardır bir bildiği kötü motor çıkarmaz die ama adamlar tüp olayını düşünmemişlerdir illaki

Geri
Üst Alt