Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Psikolojim bozuldu!!

ERK_RS

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaslarim,

icimdeki ibiza aski ve modifiye tutkusu psikolojimi bozdu!

artik ibizama bir sey yapmadan bir gun bile gecirmek istemiyorum, onu her gun daha da guzellestirmek istiyorum. bu yuzden parami baska seylere harcayamaz oldum. cebimdeki her kurusu sadece arabama harcamak istiyorum. son 6 aydir kendime corap dahi almadim ve alamiyorum da :(
zevk icin gezemez, disarida yemek yiyemez, alis-veris yapamaz ve sinemaya gidemez oldum..
bu durumdan basta sevgilim olmak uzere yakin arkadaslarim ve ailem de cok sikayetci. ne yapmaliyim, yardim edin..

sevgilerimle;
ERK_RS

araba olayı uyusturucu gibidir
her zaman daha fazlasını ıstersın
istersen belki psiolojik yardım almanı tavsiye ederim

hatta simdi bile evden maslaga gidiyorum; biri beni dursursun.

Bence cok kötü bir durum sıkıntılı ve bundan kurtulmak gerekli yoksa ailecek hoş durumlar olmayabilir bence gereken ne ise yapmalısın abi gerekirse araç satılmalı diye düşünüyorum

o kadarda deil satmayı düşünme bile araç hayattır bende inan senin gibiydim ama biyerde insan anlıyo istediklerini zamanlada yapabileceğini anlıyosun bence senin için çok az bi zaman kalmış üzülme sıkıntılı günler geride kalıcak:):))))))

valla bunun bir tedavisi yok sanırım.ben rahat 10 senedir kurtulamadım:)allah yardımcın olsun

bir ara bende senin gibiydim, ta ki arabayı tam olarak istediğim hale getirene kadar, şu an istediğim gibi oldu ondan sonra da bıraktım çünkü kendime göre yapabileceğim birşeyim kalmadı arabama. hoş tabi bunun sonu yok, kendine bir sınır koymalısın. mesela ben arabamın içine hiç dokunmadım. sadece dışıyla uğraştım. zaten zorunlu olanları kendi kafanda da belirlemişsindir. benim 1-2 şeyim kaldı yapacak o da arbanın içine, koldayama ve belki pedal takımı, o da aciliyeti olan şeyler değil. kol dayama için çıkma arıyorum mesela

o yüzden abartmadan bir sınır koy ve ona yawaşca ulaş, ondan sonra da bitir araba işini, sadece dolaşmak için uğraş:)

Geri
Üst Alt