Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Psikolojim bozuldu!!

illa ki bir yenilik yapma isteği varsa küçük çaplı harcamalar yapın...araç kokusu vs. ;) benim de bir şeyler yapma isteğim hep var ama kendimden ona sıra gelmiyor :)

walla bı yonden haklısın ya yaptıkca yapıyosun bıtmıyo her tamam bıttı dedıgınde yıne cıkıyo bak benım sımdı on cam fılm cıktı mesela hıc aklımda yoktu.bakalım ondan sonra ne cıkıcak

bendede aynısı vardı deli paralar harcadım ama sonunda satım modifiyeli arabamı ve sıfır araba alınca geçti :D

İnsanın kanında dolaşan bi virus bu bendede var Allah yardımcın olsun pek bir çaren yok..

walla bunun sonu yok bendede war:D ama yarısını arabaya yarısını kendine ayırmayı dene en azıdan 2 gun sonra deilde 1 hafta sonra yap yapacagını

Bu işe bi bulaştınmı gerisi gelir. 96 senesinde Tipoma arka kanat,yan marşpiyer alarak başladım bu işe para harcamaya hala harcıyorum. Hastalık yani. Ya hiç bulaşma yada sonuna kadar devam

bende aracıma bir şeyler yapmaktan zevk alıyorum. ama fazla para harcamayı fuzuli buluyorum birazda pintilik var pederden geçen parama kıyamıyroum ufak ucuz işlevsel oynamalarla binmeye devam :) bence cüzdanına bir akrep koy :D

Rıza aynı durum benim için de geçerli nerdeyse kardeşim rahat ol.. :D :D

bi komple egzostum kaldı bi de custom kanadım sadece kafamda..az kaldı yani Allah'tan.. :D :D

belki son olarak renk değişimine gidebilirim o da en az 6 ay sonra..
bittikten sonra yine paraları vakumlayacak bi alanım hazır bile ama.. :D :D

sevgili arkadaslarim,

icimdeki ibiza aski ve modifiye tutkusu psikolojimi bozdu!

artik ibizama bir sey yapmadan bir gun bile gecirmek istemiyorum, onu her gun daha da guzellestirmek istiyorum. bu yuzden parami baska seylere harcayamaz oldum. cebimdeki her kurusu sadece arabama harcamak istiyorum. son 6 aydir kendime corap dahi almadim ve alamiyorum da :(
zevk icin gezemez, disarida yemek yiyemez, alis-veris yapamaz ve sinemaya gidemez oldum..
bu durumdan basta sevgilim olmak uzere yakin arkadaslarim ve ailem de cok sikayetci. ne yapmaliyim, yardim edin..

sevgilerimle;
ERK_RS

Öncelikle sana çorap alırız rıza sen rahat ol...ama şunu aklından çıkarma araban sevdiginden ve ailenden hiçbizaman önce gelemez evet hepimiz arabalarımızı seviyoruz mesela ben imkanım olsa güzel bidaire için arabamı gözümü kırpmadan veririm neden çünkü sevdigimle orda beraber yaşamak için arabayı sonra gene alırız...

Şöyle düşün arabamızı güzelleştiriyoruz tamam binip gezmek istiyoruz sevdiginle yada ailenle sahile caddeye yemege alış veriş mekanlarına yani üstüne titredigin arabanla sevdiklerinle geziceksin onunla beraber...

Bana kaç kere söylediler arabanı bizden çok seviyorsun diye...
İnsan sevdigine gözü gibi bakarmış...

Geri
Üst Alt