Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PsChiptuning+custom downpipe

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
Bugün Barbaros abi'ye gönderdigim aracımın ECU(kontrol ünitesi)'su elime ulaştı kendisine ilgi ve alakasından dolayı burdan TEŞEKKÜRLERİMİ iletiyorum saol abi,, akşam üzeri aracıma taktım, yapılan yazılım downpipe göre bi yazılım yapıldı ve downpipe bugün takamadım yarın akşam Varol abi ile beraber takıcaz ayrıca yeni bujilerim gelene kadarda barbaros abi buji aralıklarını 0,75 yapmamı söyledi....
Gelelim yazılıma nasıl oldu diye sorarsanız orta susturucu iptalim var downpipe uyguluycaz ama downpipe takmadan fazla gazlamadım bi ara gazlayayım dedim alt devirlerin canlandıgını hissettirio yokuşlarda gaza yüklendigimde araba öncesine göre daha canlı ama sanki beni fazla tatmin etmedi yada ben fazlasını bekliodum c.tesi dyno ya çıkıcam bakalım veriler nasıl yalnız son bişi bidaha VAG grubunda araba alırsam 125 hp almam burdan seata sesleniom çıkar artık CUPRA R'ı :D

Hayırlı olsun İbrahim 125lik tsi da güç oranı elbette düşük birde downpipe hallolduktan sonra bujilerde tamamlanırsa daha güzel keyif alacağından eminim Allah kaza bela vermesin kardeşim.....:eek:key:

Hayırlı olsun İbrahim 125lik tsi da güç oranı elbette düşük birde downpipe hallolduktan sonra bujilerde tamamlanırsa daha güzel keyif alacağından eminim Allah kaza bela vermesin kardeşim.....:eek:key:
saol abi güç oranı düşük oldugu için şu anda fazla zorlamıom aracı dp ve bujileride halledelim abi bakalım nasıl olucak kutu içi KN filtreyi yazmayıda unutmuşum onunda payını unutmayalım:)
Hadi hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.

xx
saol abi teşekkür

en iyi sonucu anlaman için dyno değil de senin arabanın aynısından stock olanıyla bir dene o zaman farkı anlıyabilirsin,belki sana hissettirmiyordur ama deneme yapıldıktan sonra zaten ne olduğu anlaşılır

en iyi sonucu anlaman için dyno değil de senin arabanın aynısından stock olanıyla bir dene o zaman farkı anlıyabilirsin,belki sana hissettirmiyordur ama deneme yapıldıktan sonra zaten ne olduğu anlaşılır
bencede öyle yapsam daha ii olur bu cuma buluşmada birininkini alırım artık :) teşekkürler

Hayirli olsun abi gule gule kullan dyno sonucunu sabirsizlikla:eek:h
bekliyorum

Geri
Üst Alt