Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PsChiptuning+custom downpipe

Abi diğer araçlarda giderken kafa kaldırıyo ya çok iyi gidiyo hissi veriyo. Bende gaza yükleniyorum araç ilerliyo ama kafa atmadığı için gitmiyo gibime geliyo :) Oysa benim ki daha iyi bile gittiği oluyo :) 150-160 olmuştur senin araç
ya gel benim arabayı sana satım ne o 1.2 ile ugraşıon :D
Hayırlı olsun İbrahim :) Kazasız belasız kullan :eek:key:
saol hasan abi teşekürler
orjinal haliyle(nusretle) kaldırır denersin ibrahim;) bu arada hayırlı uğurlu olsun güle güle gazla
hacı dayı i kaldırak hele bu hafta nasıl olucu :D
Vaay ibo hayırlı olsun begendim.. :) , bujiler ne mevzu biraz açarmısın ?
saol kanka,, bujiler orjinali 0.85 di ateşleme daha iyi yapması için 0.75 e indirdik ama barbaros abi yeni buji yolluycak onlar gelene kadar benimkilerle idare edicez :)
hahahah ben yorumları okumadan yazdım ilk mesajımı varol abide nusretle kapış demiş nusrete bizim okulun yolu göründü yada ibrahimliden otoban girişinden girip bi gidip gelmek lazım varol abinin peşinden bakalım kim daha çok yaklaşacak varol abiye hahaha:)
hacı dayı varol abinin araba eskort aracı olucak ben onla kapışmam o dizel torkuda yüksek :D :D
oh masallah hayirli olsun :) sonuclari bekliyoruz :D

gule gule kullaaaan!
teşekkürler video filan çekerz artık :)

Hayırlı olsun abicim İstanbul'a geldiğinde deneriz artık :p

hayırlı olsun ibo:D beni fazla tatmin etmedi ama dp ve buji yokdiyedir belki şunları bugun taktıralım ben sana geçer notu o zman vercem:D

değerleri bir görelim bakalım caydıracak mı :D:D bende sadece filtre var alayı orjinal.

Geri
Üst Alt