Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

PsChiptuning+custom downpipe

Konu, 'Tuning' kısmında TORO_BLANCO tarafından paylaşıldı.

1. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    Bugün Barbaros abi'ye gönderdigim aracımın ECU(kontrol ünitesi)'su elime ulaştı kendisine ilgi ve alakasından dolayı burdan TEŞEKKÜRLERİMİ iletiyorum saol abi,, akşam üzeri aracıma taktım, yapılan yazılım downpipe göre bi yazılım yapıldı ve downpipe bugün takamadım yarın akşam Varol abi ile beraber takıcaz ayrıca yeni bujilerim gelene kadarda barbaros abi buji aralıklarını 0,75 yapmamı söyledi....
    Gelelim yazılıma nasıl oldu diye sorarsanız orta susturucu iptalim var downpipe uyguluycaz ama downpipe takmadan fazla gazlamadım bi ara gazlayayım dedim alt devirlerin canlandıgını hissettirio yokuşlarda gaza yüklendigimde araba öncesine göre daha canlı ama sanki beni fazla tatmin etmedi yada ben fazlasını bekliodum c.tesi dyno ya çıkıcam bakalım veriler nasıl yalnız son bişi bidaha VAG grubunda araba alırsam 125 hp almam burdan seata sesleniom çıkar artık CUPRA R'ı :D

2. Batu34

Batu34 SCW Üyesi

210
    38
    28
    hayırlı olsun abi :D

Bunu beğendi. TORO_BLANCO bunu beğendi.
  3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Hayırlı olsun İbrahim 125lik tsi da güç oranı elbette düşük birde downpipe hallolduktan sonra bujilerde tamamlanırsa daha güzel keyif alacağından eminim Allah kaza bela vermesin kardeşim.....:eek:key:

kartal_8888 ve TORO_BLANCO bunu beğendi.
  4. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Hadi hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.

xx

5. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    saol abi güç oranı düşük oldugu için şu anda fazla zorlamıom aracı dp ve bujileride halledelim abi bakalım nasıl olucak kutu içi KN filtreyi yazmayıda unutmuşum onunda payını unutmayalım:)
    saol abi teşekkür

6. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    hayırlı olsun paşam...

7. bose

bose SCW Üyesi

137
    39
    28
    en iyi sonucu anlaman için dyno değil de senin arabanın aynısından stock olanıyla bir dene o zaman farkı anlıyabilirsin,belki sana hissettirmiyordur ama deneme yapıldıktan sonra zaten ne olduğu anlaşılır

H_G ve TORO_BLANCO bunu beğendi.
  8. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    bencede öyle yapsam daha ii olur bu cuma buluşmada birininkini alırım artık :) teşekkürler

9. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    4 boy civarı oluyor 50-180 arası.

10. tolga34

tolga34 SCW Üyesi

693
    145
    43