Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pschıptunıng barboros abi saygılar:D

Yanlız bilgilendirmek isterim . Vag motorsport da bu kontrol ünitesi stock olarak 125 hp olarak da kullanıldı. O yüzden potansiyeli diğer atmosferiklerden biraz farklı o yizden fark bu kadar war

Normal 102 ler 18 hp alamaz.

Saygılar

abİ WALLa hayırlı olsun ne diyiyim çok güzel sonuçlar almışsınnn

Barbaros abi sabrıyla yaptığı işin arkasında duruşuyla bizi gerçekten çok mutlu etti pazartesi gününü resmen bide adadı :) bu arada benim aracı da ölçme fırsatı bulduk filtre pis yağ bakımına az kalmasına rağmen 236hp 385nm tork verdi buda haftanın ilk gününde beni çok sevindirdi :) Emrenin aracına da kocaman bi maşallah daha söylenecek çok şey var ama neyse :D Sayın moderatörüm saygılar :D Barbaros abiye selamlar ve çok teşekkürler....:eek:key: yakında orda çalışmaya başlıycam ;)

barbaros abi belki unutmuşsundur diye yazıyorum,filtreden haber bekliyorum senden

uppps,dostum neden haber etmediniz o zaman

onu da yaparsınız inanıyorum bi gün, bora, ben hasan abin serhat da yanımda inince dursunun oraya gel diye bir kule konuşması geçebilir sizde o potansiyel var

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
onu da yaparsınız inanıyorum bi gün, bora, ben hasan abin serhat da yanımda inince dursunun oraya gel diye bir kule konuşması geçebilir sizde o potansiyel var

valla yaparız sorun yok yeterki ilginç bişey olsun :) sen aynanı sıktırdınmı onu söyle :) filtrende gelmiş barbaros abiylede konuşursun telefonla....:eek:key:

Geri
Üst Alt