Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pschiptunıng

konustugum kısıler kendısı yapmıyodu ztn bu yazılımı dısardan geldıgını soluyolardı.bıde yazılımı yapan fırma nasıl bır garantı verebılırkı ?
aracınızda yazılımdan kaynaklanan ecu arızası olursa yeni beyin temin etme gibi. eski aracımda bende barbarosun yazılımını kullandım. bendeki 130 luk ibiza tdi sport du ve sadece yazılımla 180 hp vermişti.

aracınızda yazılımdan kaynaklanan ecu arızası olursa yeni beyin temin etme gibi. eski aracımda bende barbarosun yazılımını kullandım. bendeki 130 luk ibiza tdi sport du ve sadece yazılımla 180 hp vermişti.
anladım bu tur seylerı tekrar soracagım onemlı bır nokta tesekkurederım ılgıne bılgısı olan arkadaslar yorumlara dewm eder sanırım

Ben geçen hafta ank boosterperformance diye bir yere yaptırdım onunda yazılımı dışardan geldi ki büyük ihtimalle pschiptuningden öyle bir konu hatırlıyor gibiyim.. ben dyno verisi almadım ama şöyle özetlersek arkadaşımın 1.4 tdi stylance ibizasıyla kalktığımızda önümde gidiyordu şimdi en son denemelerimizde benim aracım 1-2 vitesete iki araba boyu fark atıyo 3-te çok iyi bir ivmeleme gözleyemedik ama 4 ncü vitese çekince resmen topukluyor benim aracım... bir kaç haftaya oda yaptırmaya gidecek farkı görüp yaşadığı için içine sindi ;)

booster performance zaten pschip tuning in bayisi. Neredeyse bütün firmalar aynı güçleri sağlıyor ama bu gücü nasıl sagladıkları önemli , özellikle basınç farklılıkları önemli.
Pschip de 1.4 tsi yazılımı yaptıranların turbo basınçları nedir acaba?

ben aracın ecu sunu istanbula gönderdim barbaros bey saolsun yaptı gönderdi :)

Geri
Üst Alt