Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pschıptunıng barboros abi saygılar:D

ghost rider

Kayıtlı Üye
bugün hasan abim sayesinde barboros abiyle tanışma fırsatım oldu ve çokta iyi oldu.burdan hasan abime barboros abime , bizi yanlız bırakmayan dursun kardeşim ve zaten pscip in müdavini olan serhat kardeşime çok teşekkür ederim.gerçekten fırsatını bulan iş yaptırmak için olmasa bile (kii işini çok iyi ve titizlikle yapan biridir ben kefilim) sırf gidip barboros abiyle tanışsın:eek:key:kendisi hem çok tecrübeli hem çok neşeli hem çok efendi hemde çok iyi bir esnaf.gitmişken yeni aracımla biraz oynadık ve çok memnun kaldım ve beklenmedik veriler aldım.eline emeğine sağlık barboros abi:eek:key:
genel veriler şöyle oldu;
1.4 16v 100hp 126 tork olan aracım
118 hp ve 138 tork oldu

kardesim cok dikkatli ol o motorlarin kronik sorunu cok yag eksiltir 3bin ila 4 bin arasinda yag kontrolu yap heleki simdi chip isleminden sonra motor 4 bin devirden sonra canlaniyor yani hep yuksek devirde oluyorsun ondan yag sorunu yapiyor ben cozumu satmadan bulmustum kaputta repsol yag oneriyor aradim repsol buldum walla baya azalmisti sorun

maşallah atmosferikden +18hp gayet iy hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

Barbaros Kardeşimin esnaflığı,sabırı ve kişiliğini bir kere daha görme fırsatı bulduk..Emre nin aracı üzerindede bayağı uğraştı ama sonunda atmosferikte +18 hp çok iyi bir değer..Ellerin dert görmesin Barbaros ve Mesut kardeşim..:eek:key:
Bu arada lahmacunları ile bizleri doyuran Serhat a da teşekkürler :)
Kazasız,belasız kullanman dileğiyle sayın moderatörüm..:)

Gayet güzel bi değer,yapanın ellerine sağlık diğer arkadaşlarada helal diyelim yalnız bırakmamışlar.:eek:key:

xx

Barbaros Kardeşimin esnaflığı,sabırı ve kişiliğini bir kere daha görme fırsatı bulduk..Emre nin aracı üzerindede bayağı uğraştı ama sonunda atmosferikte +18 hp çok iyi bir değer..Ellerin dert görmesin Barbaros ve Mesut kardeşim..:eek:key:
Bu arada lahmacunları ile bizleri doyuran Serhat a da teşekkürler :)
Kazasız,belasız kullanman dileğiyle sayın moderatörüm..:)

neee lahmacun muuuuu Serhat abi mii hiiç sanmamm :D

kardesim cok dikkatli ol o motorlarin kronik sorunu cok yag eksiltir 3bin ila 4 bin arasinda yag kontrolu yap heleki simdi chip isleminden sonra motor 4 bin devirden sonra canlaniyor yani hep yuksek devirde oluyorsun ondan yag sorunu yapiyor ben cozumu satmadan bulmustum kaputta repsol yag oneriyor aradim repsol buldum walla baya azalmisti sorun
tavsiyelerin için sağol cenk,bu arada seni arıcam müsait bi zamanda kardeşim sormam gereken bi kaç soru var sana:eek:key:

Geri
Üst Alt