Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 vs. Xbox..

Yigit hayirli olsun. gule gule kullan..

birinci tavsiyem psn icin ulke tercihini turkiye yapma. amerikayi secmeni oneririm. yani adresini amerikadan goster. hatta daha sonradan PSN uzerinden bir seyler alirim falan diyorsan eger google da arama yap USA'da vergisiz eyaletler diye, oradan bir adres bularak kayidini yap. turkiye yi adres gosterirssen daha sonra PSN e giremezsin.

ikinci tavsiyem fifa konusunda :) sen hangisini seviyorsun bilmiyorum ama ben FIFAciyim :) pesden daha zorlayici ve daha iyi buluyorum. bu sebepten bana daha cok zevk veriyor. tutkunlari icin biliyorum ki pes birakilamaz bir sey ama bir kez de olsa bir yerde fifa oynamani tavsiye ederm.

ucuncu olarak mutlaka internet isini yap :) FPS seviyor musun bilmiyorum ama Call of Duty online da super :)

birinci tavsiyem psn icin ulke tercihini turkiye yapma. amerikayi secmeni oneririm. yani adresini amerikadan goster. hatta daha sonradan PSN uzerinden bir seyler alirim falan diyorsan eger google da arama yap USA'da vergisiz eyaletler diye, oradan bir adres bularak kayidini yap. turkiye yi adres gosterirssen daha sonra PSN e giremezsin.

ikinci tavsiyem fifa konusunda :) sen hangisini seviyorsun bilmiyorum ama ben FIFAciyim :) pesden daha zorlayici ve daha iyi buluyorum. bu sebepten bana daha cok zevk veriyor. tutkunlari icin biliyorum ki pes birakilamaz bir sey ama bir kez de olsa bir yerde fifa oynamani tavsiye ederm.

ucuncu olarak mutlaka internet isini yap :) FPS seviyor musun bilmiyorum ama Call of Duty online da super :)

eyv. kardeşim.. :)
velakin futbolla aram yoktur o nedenle ona bişi diyemem..

velakin Shift'te galiba tuşları kendin ayarlama şansın gibi bişi yok..
ben eski kafalı PS'ciyim X'te gaz olmadan zevk alamıyorum..3.'ü kombinasyonu seçtim onda da sağ çubuğu frenajda falan bazen basıyorum online listesini açıyo.. :mad: :S :S

Rıza bi fifa atalım senle nedersin?
Varsa cod mw2 ondada oynarız psnden ekle beni ZaFa_38

Beyler bu konu başlıgından takip edelim:)
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?p=142089#post142089

Tamam Safa ekliyorum seni. cod mw2 bende yok ama alt komsudan alıp oynuyorum ara sıra. fifa da 2009 var. Arabaya emek vermekten oyuna sıra gelmiyor pek :)

Yiğit eğer ileride gran turismo oynayacaksan analogları kullanmaya mutlaka basla. X:gaz, O: fren falan yaparak gran turismo oynayamazsın :) yani aslında oynarsın ama derece falan yapamazsın.

abi tamamen alıştıktan sonra belki daha iyi olurum ama X gaz kare fren olarak çok daha iyi oynarım muhtemelen..eski GT'lerde fren ve gaz ayrı eksende olduğu için sol ayak freni yapılabiliyodu ki bi pistte hangisini hatırlamıyorum acayip zaman kazandırıyodu..

analog'da nası sol ayak freni yapılabilir ki.. :S :S

analogu ilerı geri yaparak veya bazı noktalarda el freni kullanarak yapıyorum ben. direksiyon yokmuydu sende? benim en yakın arkadasımda G25 var, arasıra alıp onunla cok fena zevk alıyorum.

analogla ileri geri yaparak vs. sol ayak freni etkisi yaratmak imkansız kardeşim..
var evet Logitech Momo..

Dogru diyorsun yiğit, senin yaptığın kadar da büyük etki göstermez. neyse direksiyonun olduğuna göre onunla oynaman daha zevkli olur.

Geri
Üst Alt