Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 vs. Xbox..

600 liraya olan eski kasa 80gb ve garantisiz mi yani?

Erenköy'deki o dükkana bu sefer üşenmedim geçerken uğradım..

600 Lira'ya 80 GB'lik PS3 varmış..slimler vs. 750 Lira civarıymış ve sadece 6 ay garantisi varmış..fiyat 700 küsürleri bulduktan sonra 3 kuruş kar edicem diye garantisiz almak pek mantıklı değil zaten..

Böyle bir ürünü garantisiz alma yiğidim.

ben ps3 ilk ciktiginda amerikadan aldim, benimkiside garantisiz yani. cok sukur bir problem yasamadim ama 100-150 lira icin degmez bu riski almaya.

3-4 senedir garantisiz Xbox360 olsun, geçenlerde çalınana kadar PS3 olsun konsol kullanırım. Bir sorun yaşamadım ama tavsiye ederim diyemiyorum. Elektronik tamamen şans işi bir durum. Ama sonuçta ps3, xbox'tan daha az sorun çıkarıyor. Alınabilir bence.

Bu arada mesajı ilk sayfaları okumadan yazmıştım ama bir ekleme yapayım. Xbox'ın oyun olarak PS3'den geri kalması pek mümkün değil. Şöyleki şimdiye kadar çıkan oyunların en kötü grafiklisinin bile grafikleri gayet yeterli seviyede ki amaç grafikten ziyade eğlencedir bence. Bir Gears of War serisi için bile Xbox alınabilir. Nasıl God of War 3 için millet PS3 alacaksa.

Bimeks'teki fiyat iyimiş yahu..

Geri
Üst Alt