Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 vs. Xbox..

ben ilk cıktıgında aldım 1425 tl ye garantisi doldu bitti 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum hergun tozunu alırım ama eger butcen yeterli degilse ilk cıkan 60 gb lıklardan bul yigit onlar en kaliteli ve dayanıklı olanları kalın kasa 40 lık veya 80 lik sakın alma onlarda sarı ısık hatası var. Ayrıyeten xbox u sakın dusunme bile artık son demlerini yasıyo yani son haddini kullanıyo ps3 e oyunlarda yeni yeni cıkıyo ve grafikleri gelişiyo. Eger slim alıcam dersen cevahir sonyde tanıdıgım var sana ozel fiyat yapabilirim... Servistede tanıdıgım var herturlu konuda bana danısabilirsin...

Safa o tanıdığından bi fiyat alman mümkün mü acaba. ??
önümüzdeki hafta..

eyv. Safa teşekkür ederim.. :)

Yiğidim alırsan bir ps3 gecesi yaparız artık :D nevaleler benden :D

Yiğidim alırsan bir ps3 gecesi yaparız artık :D nevaleler benden :D

:D :D

valla güzel bi fiyat bulursam anneme kitlemeyi düşünüyorum velakin bu aralar ben zaten alamam..önemli olan güzel bi fiyat bulmak..alırsam neden olması abi..senle T serisi gecesi de yapalım kusana kadar Terminatör.. :D :D

tamam T2 oyunu oynayalım o zaman yok mu olması lazım ama PS1'de..istersen gel abi bulurum bi yerlerden evde konsolu da oyunu da.. :D :D

Yaw taktın T2 ye :) Ev sahibi sensin ne varsa onu oynarız :D

o zaman bu konuda sana görev düşüyo abi..
güzel bi fiyat bekliyorum senden PS3 için.. :) :)

Erenköy'deki o dükkana bu sefer üşenmedim geçerken uğradım..

600 Lira'ya 80 GB'lik PS3 varmış..slimler vs. 750 Lira civarıymış ve sadece 6 ay garantisi varmış..fiyat 700 küsürleri bulduktan sonra 3 kuruş kar edicem diye garantisiz almak pek mantıklı değil zaten..

Geri
Üst Alt