Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 chip çıktı...

SİMON

Kayıtlı Üye
bakırköyde ps3 için yazılım kuruldu ,

oyunlar 30tl
program 150tl

çok güzel haber ,oyunların kalitesinde ya içeriginde falan hiç bi eksiklik yoktur heralde

çok mantıklı iş, her seferınde oyuna 3 4 kat para vermektense böyle yaparım bende

sağol paylaşım iiçin Şemun

yaptıran olursa eğer . burda paylasımda bulunursa sevinirim.

biraz daha zamanı ihtiyacı var çevremde en az 3-5 kişi yaptırmadan PS'i yerinden sökmem bile.. :)

hemen sevinmeyin arkadaşlar ilk güncellemede kilitliyomuş sonycik:rolleyes:

chip daha yeni ve bazı oyunlarda işe yaramıyo mesela pesi çalıştırmıyo . sanırım online oynanan oyunlarda sorun şıkarıyo . yeni çıkacak oyunlarda buna önlemek için sony yama yaptığını duydum ve ilk aleti güncellediğinde etkisiz hale gelebileceğini söylüyolar ama nekadarı doğru nekadarı yanlış bilemem ama dediğim gibi pesde olmadı... ben kendim granturismocu olduğumdan 5 in raflara konulmasını bekliyorum ve alır almak denemek istiyorum açıkcası . tabi oyunun direk ps3e yüklenmesi güzel birşey ama artısı olduğu gibi eksiside mutlaka çıkacaktır.

chip daha yeni ve bazı oyunlarda işe yaramıyo mesela pesi çalıştırmıyo . sanırım online oynanan oyunlarda sorun şıkarıyo . yeni çıkacak oyunlarda buna önlemek için sony yama yaptığını duydum ve ilk aleti güncellediğinde etkisiz hale gelebileceğini söylüyolar ama nekadarı doğru nekadarı yanlış bilemem ama dediğim gibi pesde olmadı... ben kendim granturismocu olduğumdan 5 in raflara konulmasını bekliyorum ve alır almak denemek istiyorum açıkcası . tabi oyunun direk ps3e yüklenmesi güzel birşey ama artısı olduğu gibi eksiside mutlaka çıkacaktır.

Gran Turismo 5'in çıkmasına ne kadar kaldı. ??

Geri
Üst Alt