PS3 chip çıktı... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

PS3 chip çıktı...

SİMON

Kayıtlı Üye
bakırköyde ps3 için yazılım kuruldu ,

oyunlar 30tl
program 150tl

can

Kayıtlı Üye
çok güzel haber ,oyunların kalitesinde ya içeriginde falan hiç bi eksiklik yoktur heralde

can

Kayıtlı Üye
çok mantıklı iş, her seferınde oyuna 3 4 kat para vermektense böyle yaparım bende

sağol paylaşım iiçin Şemun

YCO

Kayıtlı Üye
biraz daha zamanı ihtiyacı var çevremde en az 3-5 kişi yaptırmadan PS'i yerinden sökmem bile.. :)

Burak Y.

Kayıtlı Üye
hemen sevinmeyin arkadaşlar ilk güncellemede kilitliyomuş sonycik:rolleyes:

Burak Y.

Kayıtlı Üye
chip daha yeni ve bazı oyunlarda işe yaramıyo mesela pesi çalıştırmıyo . sanırım online oynanan oyunlarda sorun şıkarıyo . yeni çıkacak oyunlarda buna önlemek için sony yama yaptığını duydum ve ilk aleti güncellediğinde etkisiz hale gelebileceğini söylüyolar ama nekadarı doğru nekadarı yanlış bilemem ama dediğim gibi pesde olmadı... ben kendim granturismocu olduğumdan 5 in raflara konulmasını bekliyorum ve alır almak denemek istiyorum açıkcası . tabi oyunun direk ps3e yüklenmesi güzel birşey ama artısı olduğu gibi eksiside mutlaka çıkacaktır.

YCO

Kayıtlı Üye
chip daha yeni ve bazı oyunlarda işe yaramıyo mesela pesi çalıştırmıyo . sanırım online oynanan oyunlarda sorun şıkarıyo . yeni çıkacak oyunlarda buna önlemek için sony yama yaptığını duydum ve ilk aleti güncellediğinde etkisiz hale gelebileceğini söylüyolar ama nekadarı doğru nekadarı yanlış bilemem ama dediğim gibi pesde olmadı... ben kendim granturismocu olduğumdan 5 in raflara konulmasını bekliyorum ve alır almak denemek istiyorum açıkcası . tabi oyunun direk ps3e yüklenmesi güzel birşey ama artısı olduğu gibi eksiside mutlaka çıkacaktır.
Gran Turismo 5'in çıkmasına ne kadar kaldı. ??