Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ps3 160 gb sıfır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fifa 12 fiyatı 99tl'den çok daha az olması lazım hatta gittigidiyorda 39tl :eek:key:
Ben 99 tl demedim kardesim 599 tl komple takim fiyati dedim.senin hesabina gore hareket esersek 40 tl de oyunu dusersem 550 tl ye geliyor sifir kapali kutu cihaz arti 10 taksit:D

sen fiyatta daha birşeyler yap bence :)

Bu link nasıl kırıldığını anlatmış, fakat cihaz kapalı olduğu için içerisindeki sürümü bilmiyorum o yüzden kesin bir şeyler söyleyemem. Alacaksan açıp bakabilirim :)

Playstation 3
kardeşim açıp bakabilrsin zor bişey degil alıcıyız heralde ve sen modeli soylemessen nasıl alabilirimki :D

Ya esat alem adamsin hee :) ya kardesim cihazla oynama sadece modeline bak eger kirilansa alicam ok :)

Ps3 model Cech 3004 a Bu model kırılıyor, bunun dışında Ps3'ün içindeki sürümün tam kaç olduğunu bilmiyorum, sürüm yüksekse bile (> 4.11 vs) downgrade yapılarak versiyon 3.55 'e filan çekilip kırılabiliyor. Yeterli mi? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt