Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PROSPORT Basinc Saati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadslar saat elime ulasti.. isteyen varsa acil haber versin..

rıza ben almayı düşünüyorum ocak ayı içerisinde yazılım yaptırıcam yeni arabama yazılımla beraber düşünüyorum fiyatı konuşuruz zaten de focus'lara montajı ile ilgili bir bilgin varmı ben daha araştırmadımda :)

rıza ben almayı düşünüyorum ocak ayı içerisinde yazılım yaptırıcam yeni arabama yazılımla beraber düşünüyorum fiyatı konuşuruz zaten de focus'lara montajı ile ilgili bir bilgin varmı ben daha araştırmadımda :)

furkan saati bu gun Kaan abiye sattim..

ama hic sorun degil; madem ocak ayinda istiyorsan hemen sana da getirtebilirim.. 2 hafta icinde elinde olur yeni siparis verirsem eger.
focus icin benim bilgim yok ama turbonun oralardan bir yerlerden alirlar basinci :) ic kismi ise hic sorun degil.. her turlu halledilir.
bence chipten once taktir mutlaka saati
once chipsiz; sonra chiple gorursun kac bar bastigini.

furkan saati bu gun Kaan abiye sattim..

ama hic sorun degil; madem ocak ayinda istiyorsan hemen sana da getirtebilirim.. 2 hafta icinde elinde olur yeni siparis verirsem eger.
focus icin benim bilgim yok ama turbonun oralardan bir yerlerden alirlar basinci :) ic kismi ise hic sorun degil.. her turlu halledilir.
bence chipten once taktir mutlaka saati
once chipsiz; sonra chiple gorursun kac bar bastigini.
tamamdır rızacım ben aslında geçici olarak aldım arabayı şu anda aldığım sedan hb titanium x paket almayı düşünüyorum ama belkide bu araçda da kalabilirm kararım netleşsin ona göre sipariş geçersin takarız sonra'chip yaparız:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt