Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Profil bilgilerinden araç seçimi sorunu

mehmetelt

Kayıtlı Üye
benmi göremiyorum yoksa profil bilgilerini düzenlerken ibiza 1.9 tdi cupra seçeneği yok mu? :) bulamadığım için rastgele seçtim ama.:rolleyes:

sizlerden ricam hangi motor seçenekleri yoksa bana tam detaylı yazarsanız ben eklerim profile bu listeyi kendim oluşturdum 2.el araç satan sitelerden bakarak kısmende kendim ekledim eksik olabilir siz söylerseniz ben listeyi tamamlayayım. Şimdi tam olarak nasıl geçiyor model yazmadığımız hangisi eksik?

benmi göremiyorum yoksa profil bilgilerini düzenlerken ibiza 1.9 tdi cupra seçeneği yok mu? :) bulamadığım için rastgele seçtim ama.:rolleyes:

1.9 tdi sport var cupra yok..eskiden sahibindende devardı orda da yok artık geçen bakayım dedim orda da yoktu

ibiza 1.9 tdi cupra ekledim profilinize düzenledim, Umut dediğin tam olarak hangisi söylersen onuda eklerim?

biz ne yapalım.
diğer ile idare ediyoruz. :)
yönetim duruma el koysun

valla gider cheryclubworld.com a üye olurum haaaaa.
gerçi öyle bi site yok ama benimde acelem yok beklerim :)

biz ne yapalım.
diğer ile idare ediyoruz. :)
yönetim duruma el koysun

valla gider cheryclubworld.com a üye olurum haaaaa.
gerçi öyle bi site yok ama benimde acelem yok beklerim :)

valla pek birşey anlamadım? eksik olan birşey varsa yazın mesajı okudugum dakikada halledeyim?

Geri
Üst Alt