Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Profil Bilgilerimiz de Araçlar Değişmiş

hocam 1 kez daha başımıza gelmişti bu olay ozmn ben duzeltmıstım bugun baktımkı gene degısmıs :(

Eğer düzeltmiş iseniz tekrar bozulur çünkü en eski ayarlarını tekrar geri getirdim. Şayet hiç profil bilgini değiştirmemiş isen sıkıntı yoktu eskisi olduğu gibi kalacaktı :) Bana hiç profilinde araç bilgisi değiştirilmemiş ama hatayı fark etmiş kullanıcı lazım:)

Eğer düzeltmiş iseniz tekrar bozulur çünkü en eski ayarlarını tekrar geri getirdim. Şayet hiç profil bilgini değiştirmemiş isen sıkıntı yoktu eskisi olduğu gibi kalacaktı :) Bana hiç profilinde araç bilgisi değiştirilmemiş ama hatayı fark etmiş kullanıcı lazım:)
usta valla ıbıza yazıyor varsın yazsın bakarsınız leonun yanına bıde ıbıza alırım :D :D ne yazması cokta önemli değil biz aktif olalımda sayfada ne yazarsa yazsın :D :D

@PATRON nedir bu Toledo sahiplerinin çektiği :) 1.4 tsi style gitmiş yine. . bizde 5,30 ekleyelim ne yapalım. xd değil ama yapıcak birşey yok :)

Listeyi komple yenileyeceğim. Senin o aracını eklerken tüm tablolar gitti, sunucu çöktü 2 gün uğraştım sabaha kadar. :) Tüm herkesin araç bilgisini sfırlayacağım bir kaç güne :)

• Beğen
Reaksiyonlar: dmts
Geri
Üst Alt