Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pro Ceed '11

çok sıkı pazarlık demişssin sıkı pazarlığın neticesinde kaça bitti bu araba

ayrıyetten hayırlı olsun tekerlekleri düz bassın

Öncelikle teşekkürler.aracın listesi 41.800TL'idi.Ayrıca extra olarak araçta bluetooth telefon,Bluetooth muzük sistemi,Cruze control vs...
Aracın hikayeside şöyledir.Vatandaşın birisi arabaya niyetlenmiş kaporayı vermiş,ancak kredisinin 4.günüydü bu araç showroomdaydı.OPSİYONLUYDU.
bende gittim baktım zaten bu özellikleri ekleticektim.böylelikle araç 43.000TL'lere gelicekti.Kredi çıkmazsa biz size dönücez dediler.Bende Kartal Tek-Kar'dan çıktım.Pendik köprüsüne gelmeden telefon geldi abi gel verelim aracı diye.bende gittim kavga dövüş.43.000TL'ye gelen aracı 38.600TL'ye aldım.. :)

arkadaslar kıa yı gozumuzde kucumsuyoruz ama !! servıslere ınanılmaz derecede az gerı donus var !! motor ve sanzuman ları cok dayanıklı ıc kalıte konusunda ıse NE KADAR EKMEK O KADAR KOFTE !! tek kapılı cerrato gordunuzmu hıc ?? harıka bırde son bır sey daha malesef bu dızel motorlarla bızım dızel leonların ıcınden gececek guce sahıp ama frenleme mesafesı ıcın aynısı olacagına emın degılım :)

Arkadaşlar benim aldıgım aracın 5 yıl veya 150.000Km GARANTİSİ VAR! Beni cezbeden tarafıda bu oldu.dedigin gibi dostum Ne kadar ekmek o kadar köfte 2009-2010 makyajsızlara bindiysen ve 2011 makyajlıya bindiysen arasındaki kalite farkı bariz anlaşılıyor bunu fiyatada yansıtmışlar makyajsızlar 34.000tl'den başlarken makyajlılar 41.800lerden başlıyor...Aracın performansı çok çok iyi ancak buna yakışmayan bir fren sistemi kullanmış kia fena degil ancak daha iyi olabilirdi.

arkadaslar kıa yı gozumuzde kucumsuyoruz ama !! servıslere ınanılmaz derecede az gerı donus var !! motor ve sanzuman ları cok dayanıklı ıc kalıte konusunda ıse NE KADAR EKMEK O KADAR KOFTE !! tek kapılı cerrato gordunuzmu hıc ?? harıka bırde son bır sey daha malesef bu dızel motorlarla bızım dızel leonların ıcınden gececek guce sahıp ama frenleme mesafesı ıcın aynısı olacagına emın degılım :)

+1907 makinesi sağlam :D

herkes yerden yere vurmuşta kia eski kia değil bi kere kaliteyi çok arttırdılar son modellerin tipleri felaket güzel ve herşeyden önce 'MAKİNESİ' TAŞ gibi.. dizel motorlar 150 200 bin km ye kadar tık demeden çalışıyor... adamlar 5 sene garantiyi boşa vermiyor.. yiğosa vagda versin diyeceğimde versede bişe farketmiyor zaten gidiyosun hemen yan çiziyolar :) Bence çok güzel bir seçim yapmışsın hayırlı olsun.

hayırlı olsun güzel araç bir öneri sana ön tamponun altında çıtayı siyah yap daha hoş olur gbi:)

Kia hakikaten aştı kendini... tek kapı cerato mükemmel görünüyor...proceed i bilmiyordum; o da güzelmiş... dizele de diyecek yok zaten... makul bir tercih olmuş... haıyrlı uğurlu olsun; tekerleri dümdüz bassın:)

Allah kaza bela göstermesin.Güzel araç seçmişsiniz bence!..

xx

MaşeALLAH kazasız belasız günlerde kullanman dileği ile inşeALLAH..
güzel araçlardan bir tanesi

Geri
Üst Alt