Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Press mi yaymı

Yeni Muayneden Çıktım 45mm Eibach Spor Yaylarla Hiç bi Sorun Çıkmadı Yay Konusunda ,

ama preslerde orjinal yaylarda oynama olucagı için muaynede sorun çıkartıcaktır.ve sertlik oluşucaktır. önceki yaylarım pressti ve çok sertti hatta ufacık taşta lastik yardım sertlik yüzünden.

Yeni Muayneden Çıktım 45mm Eibach Spor Yaylarla Hiç bi Sorun Çıkmadı Yay Konusunda ,

ama preslerde orjinal yaylarda oynama olucagı için muaynede sorun çıkartıcaktır.ve sertlik oluşucaktır. önceki yaylarım pressti ve çok sertti hatta ufacık taşta lastik yardım sertlik yüzünden.

Eibach yayların fiyat aralıkları ne kafar acaba

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yanlış Hatırlamıyosam 360 civarı bişeye almıştım fatihten

pres herkez yapamaz ustası tercubeli usta bulman zor. risk alma orjinal yayı patlatma derim apexi olsun ucuz;) presden iyidir.kat kat

ustasını tanıyorsan güveniyorsan pres yay mantıklı. bnm araçta pres yay var önler 6 cm arkalar4cm basık. darbe emicilere ekstradan gaz basıldı gayet memnunum. ayrıca eibach tan başka yay takmayı kimse önermiyor onunda orjinali 600 650. buna bide montajı ekle 750₺.
180₺ hallettik

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt