Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Press mi yaymı

dadaş34

Administrator
Arkadaşlar merhaba 2013 ibiza aracımı basmak istiyorum muayenede sıkıntı olurmu ve presmi önerirsiniz spor yaymı
yse4e7y6.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

her zaman için yay daha iyi pres yaptırırsan süspansiyon sıfır oluyor ben bu şekilde rahatsız olmam dersen pres derim,tabi şunuda unutma preste arabana verdiğin zararla yaydaki zararı göz ardı etme derim.yay,yay,yay

Yay daha sağlıklı olur uzun vadede.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Arkadaşlar merhaba 2013 ibiza aracımı basmak istiyorum muayenede sıkıntı olurmu ve presmi önerirsiniz spor yaymı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

pres yayların ( yayların esas amacı olan ) darbe emici özelliği kalmaz en ufak bir tümsekte arabayı zıplatır yolun sağında solunda ne varsa arabayla birlikte girersiniz. ha kardeşim ben press yaya 100 150 lira vereceğime 100 150 daha koyar hem güvenli hem sportif sürerim diyebilirsiniz :) sakın ama sakın pres yaydan uzak durun onlar şahinlerde kaldı artık

Her türlü orjinale geri dönüşü var kesinlikle yay :)

Press mi.. bidaha kesinlikle yapmam. Hamile kadina cocugunu dusurtur yeminle :))

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yay al bence istediğin zaman orjinale dönersin

Eibach marka öneririm.Şuana kadar bu markadan dolayı sıkıntı yaşayan duymadım.

Geri
Üst Alt