Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pres yaylar

Güle Güle Kullan Abi :eek:key:

nasıl memnunmusun varmı bşi sıkıntı?
gayet güzel oldu genelde ben tek kullanıyorum ailemin baska aracı var iki kişi olunca tumseklerde veya dönerken sürtme yapıyor daha dikkatli oluyorum asıl korktugum yanı kaldırıma yanastıgın zaman kapının kaldırıma deymesi neyseki yuksek bile kalıyor gayet memnunum tekrardan sagol kardeşim

gülegüle kullanın güzel duruyor, bir arkdaşında aynı yerde yaptık aracını test içn kullandım vuruntular hissettim ben yaptırmaya cesaret edemedim ama 3,5 yay bulursam düşünüyorum.
illaki vuruntular olacak ben arkaya 3 kişi attıgımda bile oluyor artık göze aldım şimdi daha dikkatliyim

1 yıldır kullanıyorum 17 lık jantlarımla cukurlarda hıc oyle dangur dungur olmadı 5 kişi daha bı guzel oluyor yol tutusu hop zıplama hıc bısey yok orjınal gıbı serwıstede bınen ustalar yayı nerden aldın yayları dedıler ben Nam amortısorde yaptırdım hem yere yakın hemde gayet konforlu sımdııye kadar bınen kımse araban sert falan demedı
aynen öyle sadece biraz daha dikkatli olmak gerekiyor

Stock halini bile sert bulan biri olarak ben şu an aracımın süspansiyonundan çok memnunum (aracı aldığımda çok sert geliyodu, sert süspansiyonu sevmeme rağmen) şimdi ise hem alçaldı hemde o katı sertliği gitti hissetmiyorsunuz geçtiğiniz ceviz büyüklüğünde ki taşları artık :)

ne vuruntu ne, sürtme nede viraj kabiliyetinde bir eksiklik var aslında tam tersi vuruntu alıp viraj kabiliyeti artıyor aracın, altını sürtme konusunda spor yay da olsa pres de olsa o değişmez kaldırım kenarında da aynı şekilde ama şu kadarını söyleyebilirim hiç bir spor yay bu kadar konforlu değildir :eek:key:

[MENTION=21982]feda[/MENTION] hayırlı olsun.bende yaptırmayı düşünüyorum valla

Abıler bı dahakı sefere benıde cagırırmısınız, bende yaptırmak ıstıyorumda :)

Geri
Üst Alt