Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pres yaylar

Güle Güle Kullan Abi :eek:key:

nasıl memnunmusun varmı bşi sıkıntı?

Gerçekten güzel olmuş. Konfor takıntım olmasa ben de yaptırmak isterim ama çukura falan girersem de pişman olacağım diye endişeleniyorum. Malum her yer köstebek yuvası.
Niyeti bozarsam bana kapılarını açık bırak seçluğum :)

gülegüle kullanın güzel duruyor, bir arkdaşında aynı yerde yaptık aracını test içn kullandım vuruntular hissettim ben yaptırmaya cesaret edemedim ama 3,5 yay bulursam düşünüyorum.

hayırlı olsun maşallah çok güzel duruyor

yay konusunda soğuk pres uygulamasını hiç canlı olarak görüp test edemedim ama ısıtarak veya kesilerek yapılan uygulamalarda olumlu düşüncelerim yok mallesef ama soğuk pres kısmen mantıklı kısmende mantıksız geliyor benim tercihim spor yaylardan yana olurdu

1 yıldır kullanıyorum 17 lık jantlarımla cukurlarda hıc oyle dangur dungur olmadı 5 kişi daha bı guzel oluyor yol tutusu hop zıplama hıc bısey yok orjınal gıbı serwıstede bınen ustalar yayı nerden aldın yayları dedıler ben Nam amortısorde yaptırdım hem yere yakın hemde gayet konforlu sımdııye kadar bınen kımse araban sert falan demedı

Masallah Kemal abi, dediğimize geldin sonunda bak görüntüye simdi bakmaya doyamazsin :) Güle güle kullan cok yakisti gercekten.
[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] abimizin de bu islerin hakkini gercekten verdiğini, söylemeden gecemiceğim..

Güzel olmuş . Bu işlem nasıl yapılıyor . Riski yok mu ?

1 yıldır kullanıyorum 17 lık jantlarımla cukurlarda hıc oyle dangur dungur olmadı 5 kişi daha bı guzel oluyor yol tutusu hop zıplama hıc bısey yok orjınal gıbı serwıstede bınen ustalar yayı nerden aldın yayları dedıler ben Nam amortısorde yaptırdım hem yere yakın hemde gayet konforlu sımdııye kadar bınen kımse araban sert falan demedı

peki ön ve arka kaç cm düşüldü ?

çüllü gardaş bu arkadaşlar bu işlemi ölmüşlerinin heyrına mı yapıyorlar yoksa duygusal olarak bir karşılığı varmı tl yada euro cinsinden :) [MENTION=23987]Duvi[/MENTION]

sinan kardeşim sen nerde yaptırdın nam yazmışsın ama ankarada mı bu firma.teşekkürler.

Geri
Üst Alt