Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pratik Bilgiler..

ilginç bilgiler verirler ya hayatlarımızın 4 yılı kırmızı ışık da geçer vs. diye benim de o turbo meselesinde günde aşağı yukarı 10dk. sadece ona gidiyo..ayda 300 yılda naapar bayaa bişi yapar işte.. :D :D

ilginç bilgiler verirler ya hayatlarımızın 4 yılı kırmızı ışık da geçer vs. diye benim de o turbo meselesinde günde aşağı yukarı 10dk. sadece ona gidiyo..ayda 300 yılda naapar bayaa bişi yapar işte.. :D :D

Peki Yiğit benzinliğe girdiğin anda pompanın başında 1 dakika motor çalışır bekleyebiliyor musun?

---------- Post added at 12:38 ---------- Previous post was at 12:35 ----------

Araba yıkandıktan sonra malumunuz üzere camları acarsak camlar ıslak olarak yukarı kalkıyor..Kış mevsiminde camları tam gün açmamak gerekiyor..yazın ise bu yarım gün sürebiliyor..Buna bir çözüm var mı peki? Benim suyla tek problemim bu..
Bir de balata tozlarının jnta yapışmısını nasıl engelleriz?Anti-statik bir sprey var mı?

ben içerdeki havadan sıkılıyom öyle yarım gün 1 gün beklemiyom, iz yaparsa yapsın alt tarafı bezle siliyon geçiyor :) Janta yapışan balata tozları benim de başıma dert bu aralar. Yarın yada ertesi gün iyice bi uğraşacam bakalım neler çıkacak ortaya.

ya bu balata tozlari benimde cok moralimi bozuo..yikiyorum 5 km gittikten sonra yine katman olusuo..cözüm varsa cok makbule gecer..

onun cozumunu bılen yoktur sanıyorum

Peki Yiğit benzinliğe girdiğin anda pompanın başında 1 dakika motor çalışır bekleyebiliyor musun?

---------- Post added at 12:38 ---------- Previous post was at 12:35 ----------

Araba yıkandıktan sonra malumunuz üzere camları acarsak camlar ıslak olarak yukarı kalkıyor..Kış mevsiminde camları tam gün açmamak gerekiyor..yazın ise bu yarım gün sürebiliyor..Buna bir çözüm var mı peki? Benim suyla tek problemim bu..
Bir de balata tozlarının jnta yapışmısını nasıl engelleriz?Anti-statik bir sprey var mı?

onun çözümü şöyle abi..2 yola ayrılıyo orda yönetmim..

eğer benziciye kadar yüklenmişsem girmeden önce inip bi sigara içiyorum aşağı yukarı 2-3dk. oluyo o sonrasında benzinciye girdiğimde de 5-10sn. kadar bekleyip kapatıyorum..

2.si..

benzincime yol yokuş aşağı bi yoldan gidiyorum trafikteyken hep boşta kaydırarak iniyorum bu sayede yeteri kadar zaman geçiyo yine 5-10sn. sonra kapatıyorum..

camlar içinse fitilerin temizse daha az iz yapıyo ama onun çözümü şöyle olur güneş varsa illa cam açcam diyosan güneşte imkan varsa hepsini ya da sadece bi tarafı bırakırsan 3-5dk. bayaa kuruyo o zaman..ben zaten genelde gece yıkatırım diskler soğusun ve cam vs. açmak zorunda olmamak için evime 1km yok zaten yıkattığım yer..

yakın zamana kadar arabada müzik dinlerken bi tel geldiğinde ya da müziği susturmak istediğimde ya kapatıyodum radyoyu ya da sesi tamamen kısıyodum ve her seferinde neden pause tuşu yok diyodum kendi kendime..

nerdeyse 1 ay önce keşfettim ama paylaşmak bugüne kısmetmiş direksiyondan sesi kapatma (mute) tuşuna basınca pause işleviyle müzik duruyo..bilenler vardır elbet ama ben keşfettiğime çok sevinmiştim.. :)

yakın zamana kadar arabada müzik dinlerken bi tel geldiğinde ya da müziği susturmak istediğimde ya kapatıyodum radyoyu ya da sesi tamamen kısıyodum ve her seferinde neden pause tuşu yok diyodum kendi kendime..

nerdeyse 1 ay önce keşfettim ama paylaşmak bugüne kısmetmiş direksiyondan sesi kapatma (mute) tuşuna basınca pause işleviyle müzik duruyo..bilenler vardır elbet ama ben keşfettiğime çok sevinmiştim.. :)

Afferim oğlum başarılarının devamını bekliyoruz böle keşfet keşfet:D :D :D

Geri
Üst Alt