Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Potenza s001 kullanan varmi arkadaŞlar??

Bridgestone un her lastigini onermem ama S-001 i ve RE002 yi oneririm..
bu iki lastik islakta ve kuruda cok basarili lastikler..

S-001 daha cok hiza ve performansa yonelik bir lastik. genelde 300hp araclar icin tavsiye edilir. Lastigi isittiktan sonra zeminden koparamazsiniz.

225-45 17 de s001 kullandım gayet memnundum yol tutuşu cok başarılı,225-40-18 de yeni desenli adrenalin re002 kullanıyorum gercekten muhteşem lastikler şu ana kadar limitleri abartmamak kaydıyla hiç bir virajda yada yolda tutunamama,yada frenleme sorunları yaşamadım..Tabi yol tutuşunun mükemmel olması sert karakterli lastik olmasından kaynaklanıyor,bu yüzden cok konfor beklememen gerekir..

Tek eksik yanı yüksek fiyatı..

225-45 17 de s001 kullandım gayet memnundum yol tutuşu cok başarılı,225-40-18 de yeni desenli adrenalin re002 kullanıyorum gercekten muhteşem lastikler şu ana kadar limitleri abartmamak kaydıyla hiç bir virajda yada yolda tutunamama,yada frenleme sorunları yaşamadım..Tabi yol tutuşunun mükemmel olması sert karakterli lastik olmasından kaynaklanıyor,bu yüzden cok konfor beklememen gerekir..

Tek eksik yanı yüksek fiyatı..

Lastikte ne olursa olsun paraya kiymak lazim; kac tane lastik kullandim ama sonunda RE002 ile huzuru buldum bende.

Yeni potenzalar ile eski potenzalar arasında bariz konfor farkı var eskileri taş gibiydi,yenilerinde bu oldukça iyileştirilmiş ama yinede sert lastik ama performans için bazı şeylerden fedakarlık etmek gerekiyor.:)

xx

Bende cok bı konfor beklemiyorum.orj ebatta olacağı icin cok bı etkiside olmaz sanırım.fiyat da cok önemli değil.sonucta canımızı taşıyor garipler :)

Yeni potenzalar ile eski potenzalar arasında bariz konfor farkı var eskileri taş gibiydi,yenilerinde bu oldukça iyileştirilmiş ama yinede sert lastik ama performans için bazı şeylerden fedakarlık etmek gerekiyor.:)

xx

Potenza s-03 bende vardı.S-001 yanında yumuşak kalıyor.S-03 tede yol tutuş frenleme ıslak vs hıcbır sıkıntı yaşamadım.Brıdgestonenun en sevdıgım yanı bır cukura dustugunde acaba balon oldumu veya lastıge bırsey oldu mu derdı olmuyor.Direksiyon hıssıyatı değişmezse yola devam edebilirsin.

Mehmet abi s03 pole position'lar bana tam tersi çok sert geldi.Sırf sertliği sebebiyle lastikleri bitince hemen Dunlop lemans 703 sp geçtim.
Ama dediğin gibi lastik yarılmasıymış yok balonuymuş asla potenzanın sıkıntısını görmedim,yaşamadım ve performansı çok iyi Dunlopta performans eksikti ama konfor o açığı kapatıyordu.lm serisi çift yanak dunloplarda gayet sağlamlardı bu arada onlarda ne 15 ne 17inçte sorun yaratmadı.

xx

Mehmet abi s03 pole position'lar bana tam tersi çok sert geldi.Sırf sertliği sebebiyle lastikleri bitince hemen Dunlop lemans 703 sp geçtim.
Ama dediğin gibi lastik yarılmasıymış yok balonuymuş asla potenzanın sıkıntısını görmedim,yaşamadım ve performansı çok iyi Dunlopta performans eksikti ama konfor o açığı kapatıyordu.lm serisi çift yanak dunloplarda gayet sağlamlardı bu arada onlarda ne 15 ne 17inçte sorun yaratmadı.

xx

Engin 18'' jant için lastik bakıyorum.İnan şu metrobus çalışmasından dolayı ve tuzlamalardan dolayı ıstanbul yollarından tırsıyorum.Bu yollar yuzunden farklı bır lastıgı deneyemıyorum.!8ler ıcınde brıdgestone bakıyorum.

Yollarımız guzel olsada farklı bır lastık secımı yapabilsek.

Ben Kullanıyorum Araç Performansına Göre SÜrüş GÜvenliği Ve Yol Tutuşu En İyi Veren Lastik S001 oldu benim için ben çok memnunum fiyatının karşılığiını veren kusursuz bir lastik....:eek:key:

kullanan herkez memnunsa banada almak düşer :eek:key:

teşekkürler.......

Geri
Üst Alt