Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Potenza s001 kullanan varmi arkadaŞlar??

sedat0027

Kayıtlı Üye
Bİzİm leon yenİ pabuÇlar İstİyor artik
Üzerİnde fabrİkanin taktiĞi dunlop marka lastİkler var hala ve memnunum.araŞtirdim ama o lastİk artik gelmİyormuŞ.bende İlk aklima potenza geldİ.
EĞer kullanan arkadaŞlar varsa bİ fİkİrlerİnİzİ almak İsterİm.
Şİmdİden teŞekkÜrler...

aman diyeyim sedat abi bridgestone alma da ne alırsan alll
benim araçta fabrika turanza var beş para etmez sıcak günde de soğukta da kayıyor elimden gelse çıkarıp atıcam...
önerim goodyear efficcint grip yakıt tasarruflu şahane lastiği var araştır derim zaten dunlop da goodyearın yan ürünü ama goodyear daha kaliteli karar senin...

aman diyeyim sedat abi bridgestone alma da ne alırsan alll
benim araçta fabrika turanza var beş para etmez sıcak günde de soğukta da kayıyor elimden gelse çıkarıp atıcam...
önerim goodyear efficcint grip yakıt tasarruflu şahane lastiği var araştır derim zaten dunlop da goodyearın yan ürünü ama goodyear daha kaliteli karar senin...

potenza yı 2002 yılında vectra gt (150 hp olan ) de kullanmıştım.o zaman şahaneydi lastik.ama bu s001 yeni sanırım.

haklısın ama abi lassa dene daha iyi bridgestone her modeli kalitesiz yaaa connectimiz de var oda aynı şikayet..
bence şu an michelinden bile kaliteli lastik goodyear sonuçta lastiğin buluşunu yapan firma...kış lastiği de çok araştırdım dünyadaki en iyi kışlastiğini de goodyear üretiyormuş bende deneyeceğim...hayırlısı olsun.

Feridun lastik piyasasında goodyear aynen pırelli gibi silinmek üzere idiler.Şu an bır ıkı dogru ürünle kendilerini kurtardılar.Goodyear eagle nct5 lastıgı babamın aracının üzerinde daha 12 bın kmde ıken soktum attım.Hayatımda gordugum en kotu lastık dıyebılırm.Ucuz cın lastıklerı bıle bu lastıkten ıyıyıydı.

Sedat Brıdgestone potenza s-001 ben kullanıyorum ve aracımın üzerinde 15 aydır takılı....Soracagın bır sey varsa yardımcı olurum.Bu lastık ıle yapacagın arastırmada şikayeti olan kımse fazla goremezsın.Honda type-rcılar ozellıkle bu lastıgı on lastıklerınde kullanıyor.Şahsen bende tayyarcı bır arkadasın tavsıyesı ıle aldım.Daha öncedende potenza s-03 kullandım yine bir şikayetım yoktu.Brıdgestone potenza s-001 alırken üzerinde made ın Japan ibaresini ara direk olarak bunlar brıdgestonenun kalbinde üretiliyor.

Feridun lastik piyasasında goodyear aynen pırelli gibi silinmek üzere idiler.Şu an bır ıkı dogru ürünle kendilerini kurtardılar.Goodyear eagle nct5 lastıgı babamın aracının üzerinde daha 12 bın kmde ıken soktum attım.Hayatımda gordugum en kotu lastık dıyebılırm.Ucuz cın lastıklerı bıle bu lastıkten ıyıyıydı.
belki haklı olabilirsin mehmet bey ama kış lastiğinde o kadar araştırdım en iyi markanın goodyear olduğunu öğrendim.
ama yazlık ve performans da belki iyi değildir inanırım.,
ama goodyearın dünyada altı kıtada fabrikası olduğunu ve dünyanın en büyük lastik üreticisi olduğunu biliyorum..belki yaz lastiklerinin iyisi türkiye pazarına girmiyordur ayrı bir şey elbette...sonuçta lastik buluşunu bile amerikalı clarles goodyear yapmıştır...

belki haklı olabilirsin mehmet bey ama kış lastiğinde o kadar araştırdım en iyi markanın goodyear olduğunu öğrendim.
ama yazlık ve performans da belki iyi değildir inanırım.,
ama goodyearın dünyada altı kıtada fabrikası olduğunu ve dünyanın en büyük lastik üreticisi olduğunu biliyorum..belki yaz lastiklerinin iyisi türkiye pazarına girmiyordur ayrı bir şey elbette...sonuçta lastik buluşunu bile amerikalı clarles goodyear yapmıştır...

Lastiğin mucıdının babası goodyeardır.Ben goodyearın eagle f1 serısınden başka lastiğini almam bu benım kişisel tercihimdir.
Ug7 kullandım ama lassadan pek bir farkını goremedım.Ug8 kullanma ımkanım olmadı.Aralarında ne kadar fark oldugunu anlardık.Karda en guzel çekişi Brıdgestone blızzak lm 25 te oldugunu soyleyebılırım.Bu lastık kar harıcı muthıs lastık sesi yapmaktadır.Ug8 bu kadar cok tavsıye edılıyorsa hem çekiş hemde sesizliği yakalamış demektir.

Sedat Brıdgestone potenza s-001 ben kullanıyorum ve aracımın üzerinde 15 aydır takılı....Soracagın bır sey varsa yardımcı olurum.Bu lastık ıle yapacagın arastırmada şikayeti olan kımse fazla goremezsın.Honda type-rcılar ozellıkle bu lastıgı on lastıklerınde kullanıyor.Şahsen bende tayyarcı bır arkadasın tavsıyesı ıle aldım.Daha öncedende potenza s-03 kullandım yine bir şikayetım yoktu.Brıdgestone potenza s-001 alırken üzerinde made ın Japan ibaresini ara direk olarak bunlar brıdgestonenun kalbinde üretiliyor.

teşekkürler mehmet abi.daha öncede kullanmıştım ama yeni olanlar nasıl diye merak ettim.

Bugün yerinde baktım lastik Japon malı.kore yada cin malı lastiklerden daha kaliteli olur kanımca.

Geri
Üst Alt