Posta gazetesinden Alıntı..Haydar Dümen köşesi,mutlaka okuyun derim:)) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Posta gazetesinden Alıntı..Haydar Dümen köşesi,mutlaka okuyun derim:))

Lejyoner

Administrator
Sevgili Haydar Hocam.Ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek ...arkadaş edindim. Onu çok seviyorum Oda beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Haydar Hocam sizce erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

HAYDAR HOCANIN CEVABI : " Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmus.. ":D:D:D

eneserol

Kayıtlı Üye
Sevgili Haydar Hocam.Ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek ...arkadaş edindim. Onu çok seviyorum Oda beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Haydar Hocam sizce erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

HAYDAR HOCANIN CEVABI : " Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmus.. ":D:D:D
puhahapuhaha

biLaL

Kayıtlı Üye
puhahaHer okuduğumda koptuğum bir durum süper yaa
Buda benden

itirafdan alıntıdır. :))

Netten tanıştığım adamın Kumkapı'da rakı balık teklifini "Alkol kullanmıyorum, muhafazakar bir yaşamım var" diye reddedince pazar sabahı camileri gezmeyi teklif etti. Adamda yelpaze mi geniş, benle takılmaya mı kararlı anlayamadım

mevlut911

Kayıtlı Üye
Bu olayı nuri alço duysa çok kızar walla taktik onun taktiği ama uygulama yanlış :)))

bu cami teklifide çok güzeldi :D

Üst Alt