portatif dvd player-araç bağlantısı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

portatif dvd player-araç bağlantısı

18891945

Kayıtlı Üye
Katılım
11 Eyl 2009
Mesajlar
784
Beğeniler
122
#1
arkadaşlar,bir konuda yardıma ihtiyacım var..araçta da kullanabileceğim bir portatif dvd player almak istiyorum..böyle bir alet aldığımda,sesleri araç hoparlörlerinden kalite kaybı olmadan dinlemek için nasıl bir bağlantı yapılmalı? sunny nin bazı modellerinde fm verici varmış,bu sayede araç teybi ile senkronizasyon yapıp,oradan dinlenebiliyormuş..ses ne kadar kaliteli olur acaba? ya da aux girişi lafları dolanıyor,bir ara kabloyla teybi dvd player a bağlıyormuşsun falan..bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
 
H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
#2
En sağlıklı dvd oynatabilen ekransız teyplerden alırsın bence. Onlara tek yapman gereken ekranı bağlamak oluyor.
 

karapale

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
1,183
Beğeniler
81
Yaş
35
#3
fm vericiler adı üstünde radyo kalitesiyle film yada müzik dinlersin..tavsiye etmem?? aux çıkışın varsa teybinde oradan bağlayabilirsin ama onuda tavsiye etmem..zaten portatif dvd lerin hiçbirini sevmiyorum heryer kablo yığını olacak ve sağlıklı çalşmayacak..sana tavsiyem bir indash yada duble din bir ana ünite olıp olayı kökten çözmen..diğerleri ucuz ama kalitesiz olacaktır..paraya kıymak en iyisi böyle durumlarda??
 

18891945

Kayıtlı Üye
Katılım
11 Eyl 2009
Mesajlar
784
Beğeniler
122
#4
double din kullandım,çok ta memnundum,ama hırsızlara davetiye oldu maalesef..o yüzden ya dediğin gibi paraya kıyıp jvc nin ekranı çıkabilen cihazlarından alırım,ya da portatiflerden kullanırım diyordum..ama pek başarılı değilmiş demek portatif..
 

karapale

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
1,183
Beğeniler
81
Yaş
35
#5
ben tavsiye etmem kullanışlı değil..duble din al bence birde kapak ayarla gece çıkarken kapağını kapat ve ekran gözükmesin orada..hırsızlarda bu araç boş diye girmezler kanımca..