Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Porsche Panamera Stingray

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında YCO tarafından paylaşıldı.

1. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48

Rus modifiye firması TopCar, Panamera üstüne etkileyici bir çalışmasının çizimlerini yayımladı.

Rus TopCar, Porsche Panamera için hazırladıklar kitin ilk resimlerini yayımladı.

Photoshop'la hazırlandığı bariz olan bu resimlerin yanında herhangi bir detay yayımlanmadı, dolayısıyla ancak çıkarımlarda bulunabiliriz.

Panamera'nın gövde kitinin adı Stingray ve diğer bir Rus firması olan Cardi tarafından hazırlanmış. İsim bizlere eski Corvette Stingray'den tanıdık geliyor.
    Gördüğümüz, karbonfiber kullanımlı tampon, hava girişli kaput, marşpiyeler ve arka spoylerden oluşan, son derece çekici bir gövde kiti. Jantlar da kiti tamamlıyor.

TopCar, ünlü Porsche modifiye uzmanı 9ff'le birlikte çalışarak Panamera için başka performans paketleri de hazırlayacaklarını söylüyor. Ancak bu paketlere dair herhangi bir detay henüz açıklanmadı.

2. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    standartı baya cırkındı yanlız bu baya guzel olmus

3. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    bende beğenmemiştim fakat buna laf yok

4. leon sport

leon sport
    Administrator

5.689
    326
    83
    iyiymiş :) yalnız lastikler o kasanın altında çok küçük kalmış...

5. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    adamlar fotos kullanıp yapmıslar orjınalı degılkı orjınalı gormek nasıp etsınler bızlerede :)

6. HaKo

HaKo Misafir

bu arabaya bi gözüm alışamadı acayip çirkin geliyo bana

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    begendım valla

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bu arabanın arka koltuklarına hastayım bende. Bazen bizim arka koltukları söküp ön koltukların aynısını koydurtmak geliyor içimden:)

Sayfayı Paylaş