Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Porsche Carrera LPG Dönüşümü !

güzelim makinaya yazık beee

ingiliz kraliyet ailesinin kullandığı rolls royce'lar bile lpg'li neden takılıp kaldınız bu kadar anlamadım:)
ve kimse bu aileden daha zengin değil

ingiliz kraliyet ailesinin kullandığı rolls royce'lar bile lpg'li neden takılıp kaldınız bu kadar anlamadım:)
ve kimse bu aileden daha zengin değil

onların arabası eski yaa ondan çok yaktığı için taktırmışlar pintiler birde :D

Abı carrera bısey neki ben gecen hafta gaz alırken onume bıtane hummer yanastı adam fulledı bıde gozumun onunde

Bir zamanlar dizel araçlara binenlere de kamyoncu diyolardı. LPG'ye de zamanla alışır herkes. Lincoln'lere Mercedes S'lere, BMW 7 kasalara taktıranlar çok. Bende, spor bir araca LPG takılmasına karşıyım. Onun dışında Porche'da olsa Rolls Royce'da olsa bence hiçbir sakınca yok. Prins LPG markasının ortaya çıkışıda yukarıda bahsedildiği gibi İngiltere kraliyet ailesinin araçlarına takılarak başlanmasıydı.
Ferrari'sine LPG taktırmaya çalışan Türk haberininde baştan aşşağı yalan olduğunu düşünüyorum. Özel üretim harici bir Ferrari aldığınız zaman, fabrika size şartlar sunmuyor. LPG takamazsın demiyor. Madem böyle birşey var, bende alıyım bi Ferrari, biniyim bi süre sonra LPG takıcam diye Ferrari fabrikasına yazı yollayım arabamı sıfır fiyatından geri alsınlar. Saçmalık..

---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

+1985
ayrıca kimsenin soluduğumuz havayı gereksizce kirletmeye hakkı yok.
Emre, senin Leon'da LPG var mı?

Geri
Üst Alt